RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pod kołami pociągu zginęła kobieta. Wypadek w Wielkopolsce

Trwają czynności służb, które mają wyjaśnić okoliczności wypadku (fot. arch.PAP/Bartosz Jankowski, zdjęcie ilustracyjne)

Po śmiertelnym wypadku, do którego doszło w poniedziałek późnym popołudniem między Piłą a Starą Łubianką w Wielkopolsce wstrzymany został ruch kolejowy. Dla pasażerów Przewozów Regionalnych uruchomiono zastępczą komunikację.

Doprowadził do potrącenia trojga dzieci na przejściu. Odpowie za wykroczenie

Za wykroczenie, a nie przestępstwo – spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym – odpowie 71-latek, który w piątek w Mikołowie (woj. śląskie)...

zobacz więcej

Jak tłumaczył Radosław Śledziński z zespołu prasowego PKP PLK, do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 17.30 między Piłą a Starą Łubianką.

Ze wstępnych informacji wynika, że osoba, która została śmiertelnie potrącona przez pociąg relacji Przemyśl – Kołobrzeg, przechodziła przez tory w miejscu niedozwolonym. Nadal trwają tam czynności służb, które mają wyjaśnić okoliczności wypadku.

Śledziński podał, że obecnie ruch na trasie między Piłą a Starą Łubianką jest wstrzymany. Dla pasażerów Przewozów Regionalnych uruchomiono zastępczą komunikację autobusową.

źródło:

Zobacz więcej