RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Partia Bracia Włosi rozdaje w prezencie… plażowe klapki

Ślad w formie nazwy partii zostawia się na piasku, bo na jednym klapku jest napis Fratelli (Bracia), a na drugim d'Italia (fot. Shutterstock/Kim Reinick)

Klapki plażowe można otrzymać w prezencie od ugrupowania Bracia Włosi w stoiskach, urządzonych przez nie w miejscowościach nad morzem w Italii. Klapki, na których podeszwie jest napis z nazwą partii, dostanie każdy, kto przyniesie odpadki z plastiku lub szkła.

Ekologia w modzie. Polacy gaszą światło i instalują baterie słoneczne

Polacy zaczęli na masową skalę oszczędzać energię – wynika z raportu „Badania świadomości i zachowań ekologicznych mieszkańców Polski”...

zobacz więcej

Połączenie patriotyzmu i ekologii – tak włoskie media podsumowują tę inicjatywę prawicowego opozycyjnego ugrupowania Giorgii Meloni przed wyborami samorządowymi w kilku regionach, które odbędą się na jesieni.

– Celem jest to, by zostawić ślad - stwierdza dziennik „La Stampa”, wyjaśniając intencje pomysłodawców. Jak dodaje, partia Meloni znad morza wyrusza w długi marsz kampanii wyborczej.

Ślad w formie nazwy partii zostawia się na piasku, bo na jednym klapku jest napis Fratelli (Bracia), a na drugim d'Italia.

Działacze partii nazwali je „wyborczymi klapkami patriotów”. Rozdawane będą przez cały sierpień w stoiskach koło plaż w różnych częściach Włoch.

źródło:

Zobacz więcej