RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Czechy. Tragiczny pożar bloku. Ofiary śmiertelne. Mieszkańcy skakali z okien

Zginęło 10 osób, w tym troje dzieci (fot. PAP, zdjęcie ilustracyjne)

Dramat przy granicy z Polską. W Boguminie (Czechy) po południu wybuchł pożar na 11. piętrze domu z płyt. Zginęło 10 osób w tym troje dzieci. Według informacji portalu novinky.cz, kilka osób wyskoczyło z okien. Informację o tragedii otrzymaliśmy na platformę Twoje Info.

Kolizja w centrum Warszawy

Dziś miał miejsce wypadek na skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej w Warszawie - poinformował nas czytelnik. Doszło tam do kolizji z...

zobacz więcej

Według reportera dziennika „Právo”, na którego powołują się novinky.cz, w jednej z rodzin mieszkających w domu doszło do sprzeczki. „Jeden z mieszkańców bloku musiał rozlać benzynę i podpalić mieszkanie” - informuje czeski portal. 

„Widziałem dwie osoby siedzące na parapecie, płonące. Wtedy jeden z nich wyskoczył. Nie mogłem dalej na to patrzeć” - przytacza relacje miejscowy portal.  

„W Boguminie po południu wybuchł pożar na 11. piętrze domu z płyt. W wyniku pożaru zginęło 10 osób. Wszystkie jednostki IRS są na miejscu. Trwa intensywne dochodzenie w sprawie okoliczności i przyczyn tego tragicznego wydarzenia” - napisała na Twiterze czeska policja. 

źródło:
Zobacz więcej