RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„J***ć pały i sąd cały!”. Jest film z zatrzymania „Margot”

„Margot” przed miesiącem demolował fugonetkę fundacji pro-life i napadł na jej działacza (fot. Twitter/Horned Duckie)

„J***ć pały i sąd cały!”, „J***ć psy, stop bzdurom!” – takie okrzyki wznosili aktywiści LGBT w trakcie zatrzymania Michała Sz., podającego się za Małgorzatę, ps. Margot. Na Twitterze pojawiło się nagranie z momentu zatrzymania, do którego doszło na warszawskim Powiślu, pod siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii. „Margot” przed miesiącem demolował fugonetkę fundacji pro-life i napadł na jej działacza.

Demolował auto i napadł na działacza pro-life. Kiedy interweniuje policja, posłowie Lewicy protestują

Na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie trwa protest aktywistów LGBT po decyzji sądu o dwumiesięcznym areszcie dla Michała Sz., identyfikujego się...

zobacz więcej

Kilkadziesiąt osób zebrało się w piątek po południu przed warszawską siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii w proteście przeciwko aresztowaniu aktywisty LGBT z kolektywu „Stop Bzdurom” Michała Sz. (identyfikuje się jako kobieta – „Margot”).

Na nagraniu słychać wulgaryzmy. „J***ć pały i sąd cały!”, „J***ć psy, stop bzdurom!” – krzyczeli zwolennicy LGBT, kiedy zatrzymywany był Sz.

Mężczyzna przed miesiącem demolował fugonetkę fundacji pro-life i napadł na jej członka; nagranie ze zdarzenia jest dostępne w internecie. W zeszłym tygodniu uczestniczył w profanacjach warszawskich pomników, w tym figury Jezusa przed kościołem św. Krzyża.

źródło:
Zobacz więcej