RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Damski bokser aresztowany. Pobił ekspedientkę, aż straciła przytomność

44-latek powalił silnym ciosem na ziemię ekspedientkę, gdy odmówiła mu sprzedaży towaru, bo nie miał maseczki. Kobieta straciła przytomność. Całą sytuację zarejestrował sklepowy monitoring.

Niemcy nie noszą maseczek; na zwrócenie uwagi reagują agresją

Wielu niemieckich pasażerów nie chce nosić masek w pociągach i samolotach, są agresywni wobec pracowników; przewoźnicy mają problemy z...

zobacz więcej

Zdarzenie miało miejsce w środę przy ulicy Baczyńskiego w Bydgoszczy. D sklepu wszedł mężczyzna bez maseczki; ekspedientka powiedziała, że go nie obsłuży. Ten obrzucił ją wulgaryzmami; próbował zasłonić usta koszulką. Potem wyszedł ze sklepu i wrócił w maseczce.

Sprzedawczyni powiedziała, że w związku z jego wcześniejszym zachowaniem wobec niej niczego mu nie sprzeda. Mężczyzna zignorował jej słowa, odzywając się niestosownie, a następnie podszedł do lodówki, próbując wyjąć z niej piwo.

Ekspedientka zwróciła mu uwagę, że w sklepie towar podaje tylko sprzedawca. Mężczyzna nie reagował. Kobieta podeszła do niego i próbowała mu uniemożliwić wyciągnięcie alkoholu. Wtedy mężczyzna ją odepchnął, a potem uderzył pięścią w twarz, po czym wyszedł i nic nie zabrał.

Dzik okradł nudystę. Zabrał mu torbę z laptopem

Dzik ukradł nudyście nad jeziorem Teufelssee w Berlinie torbę z laptopem. Nagi mężczyzna ścigał zwierzę uciekające ze zdobyczą. Pogoń...

zobacz więcej

Pokrzywdzona na moment straciła przytomność. Chwilę później leżącą kobietę zauważył jeden z klientów; wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe oraz policjantów. 23-latka została przewieziona do szpitala na badania.

Policjanci przyjęli od pokrzywdzonej zawiadomienie o popełnionym przestępstwie; zabezpieczyli monitoring. Na jego podstawie znaleźli sprawcę, mieszkańca Kapuścisk.

Mężczyzna w momencie zatrzymania miał około promil alkoholu w organizmie. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Sąd podjął decyzję o aresztowaniu mężczyzny na dwa miesiące.

źródło:
Zobacz więcej