SERWIS

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Dzik okradł nudystę. Zabrał mu torbę z laptopem

Po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa zwierzęta stały się odważniejsze (fot. Facebook/ Adele Landauer)
Po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa zwierzęta stały się odważniejsze (fot. Facebook/ Adele Landauer)

Dzik ukradł nudyście nad jeziorem Teufelssee w Berlinie torbę z laptopem. Nagi mężczyzna ścigał zwierzę uciekające ze zdobyczą. Pogoń sfotografowała znajdująca się w okolicy aktorka – poinformował serwis internetowy BBC News.

Jeremy Clarkson został poturbowany przez stado owiec

Jeremy Clarkson został poturbowany przez stado owiec. Do tego wydarzenia doszło, gdy popularny dziennikarz chciał je ostrzyc. Tyle że na sposób...

zobacz więcej

Adele Landauer opublikowała potem zdjęcia na Facebooku. Wpis został udostępniony ponad 10 tys. razy.

„Natura kontratakuje!” – napisała Landauer, dodając, że mężczyzna był rozbawiony sytuacją. Wyjaśniła także, że pokazała mu zrobione przez siebie zdjęcia, a on wyraził zgodę na publikację.

Jak podaje BBC News, w Niemczech istnieje silna tradycja naturyzmu, a latem normalne jest rozbieranie się w parkach. Ruch powrotu do natury jest znany jako Freikoerperkultur – „kultura wolności ciała” – w skrócie FKK.

W lutym 2020 r. serwis internetowy The Local podawał, że w ponad 300 klubach nudystów lub FKK w całym kraju zarejestrowanych jest ok. 600 tys. Niemców.

Po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa pojawiło się wiele doniesień o tym, że zwierzęta stają się w miastach odważniejsze. Pod koniec lipca niemieckie media informowały o lisie, który ukradł w Berlinie ponad sto butów pozostawionych przed drzwiami domów.

źródło:

Zobacz więcej