RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Gwiazda sprząta śmieci po niechlujnych sąsiadach

Annie Lennox dba o ekologię (fot. IG/Annie Lennox)

Wybitna wokalistka Annie Lennox, znana przede wszystkim z występów w duecie Eurythmics, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak zbiera śmieci podczas codziennego spaceru. Podzieliła się też informacją o tym, co jej sąsiedzi wyrzucają na pobocza drogi.

Sir Rod Stewart niebawem będzie miał świnie. Jego żona sprawdziła, jak zachowują się w salonie

Penny Lancaster opublikowała nagranie, w którym sprawdza, czy dwie miniaturowe świnki pasują do ich posiadłości wartej prawie 23 miliony złotych. I...

zobacz więcej

„W trakcie spacerów zbieram moim cudownym, limonkowym, błyszczącym metalicznym patyczkiem śmieci z pobocza drogi” – napisała mieszkanka Beverly Hills.

„Bylibyście zdumieni tym, co znajduję. Dzisiejsze skarby obejmują: pęknięty obiektyw aparatu fotograficznego, monetę, trzy piłki tenisowe, piłeczkę golfową, mnóstwo niedopałków papierosów, plastikowe torby, plastikowe kubki do kawy, plastikowe butelki, nakrętki do butelek, puszki po napojach, opakowania pizzy na wynos, papierowe ręczniki, chusteczki...” – wyliczała Lennox.

Pierwsza skomentowała ten wpis jej starsza córka Lola (która poszła w ślady mamy i jest piosenkarką). „To twoje najlepsze zdjęcie! Kocham Cię i dziękuję za utrzymywanie okolicy w czystości”. Fani Annie Lennox docenili przede wszystkim jej odległy od gwiazdorskiego blichtru styl życia. Piszą, że również zbierają śmieci: w parkach, na licach, na plaży. Nawet woreczki z psimi kupami, które ludzie porzucają przy drodze.

Jedna z komentatorek zapytała, gdzie można kupić taki „cudowny, limonkowy, błyszczący patyczek do zbierania śmieci”. Nie została jednak odesłana do konkretnej marki czy firmy. Annie Lennox odpisała, że wystarczy po prostu wpisać do wyszukiwarki internetowej hasło: „chwytak do śmieci” (trash grabber).

Za to swojej córce, Loli, odwdzięczyła się wpisem, w którym poleca jej najnowszy, „wpadający w ucho”, singiel: „Back At Wrong”. Szkocka piosenkarka solowa, była wokalistka i kompozytorka duetu Eurythmics zasłynęła m.in. z niezapomnianego utworu „Why".

źródło:

Zobacz więcej