RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Potrącił 6-latkę na rowerze, po chwili odjechał. Rozpoznajesz go? [WIDEO]

Policjanci z Olsztyna poszukują motocyklisty, który pod koniec czerwca potrącił 6-latkę na rowerze, po czym odjechał. Funkcjonariusze opublikowali nagranie z momentu potrącenia i apelują o pomoc w rozpoznaniu sprawcy.

Tragedia o świcie. Nie żyje 76-letni cyklista

Nad ranem w jednej z lubelskich wsi doszło do tragicznego wypadku. Jadący na rowerze starszy mężczyzna został potracony przez rozpędzone bmw....

zobacz więcej

Do potrącenia dziewczynki doszło 25 czerwca na Al. Artyleryjskiej w Olsztynie. Nieznany mężczyzna, jadący na motorze, przejeżdżając przez przejazd dla rowerów potrącił 6-latkę na rowerze.

Mężczyzna zatrzymał się, zabrał rower dziewczynki z drogi i zwrócił się do jej matki, a po chwili wsiadł na motocykl i odjechał przed przyjazdem służb.

Poszkodowanej dziewczynce nic poważnego się nie stało. Policjanci ustalili, że w pobliżu miejsca zdarzenia znajduje się kamera monitoringu miejskiego, która z pewnej odległości zarejestrowała moment zdarzenia. Później zabezpieczono również monitoring z autobusu miejskiego.

Motocykl, którym poruszał się sprawca nie miał tablicy rejestracyjnej, a kierowca miał założony kask ochronny, co utrudnia śledczym jednoznaczną identyfikację.

Każdy, kto posiada informacje na temat tego motocyklisty powinien przekazać je pod nr tel. 47 731 38 90, 47 73 147 41 lub 112. Informacje można również przekazywać osobiście w budynku KMP w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 3 lub mailowo: bernadeta.cwiklinska-rydel@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

źródło:
Zobacz więcej