RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Prawie zabiłem moją córkę”. Wstrząsające wyznanie Kanye Westa

„Jezus kocha wszystkich ludzi” (fot. Bertrand Rindoff Petroff/French Select/Getty Images)

Znany czarnoskóry amerykański raper i producent muzyczny Kanye West, od kilku dni oficjalny kandydat na prezydenta USA, przyznał podczas wiecu wyborczego w North Charleston na terenie stanu Karolina Południowa, że omal nie zabił swej córki w wyniku aborcji.

Kanye West stawia na recykling ludzkich ekskrementów

Kontrowersyjny raper Kanye West stawia na ekologię. W swojej nowej posiadłości w stanie Wyoming planuje stworzenie „basenu biologicznego”. Tam...

zobacz więcej

W emocjonalnym wystąpieniu podkreślił, że to Bóg wpłynął na niego oraz jego żonę Kim Kardashian i w ten sposób ocalił życie ich córki. Nawrócony od niedawna na chrześcijaństwo muzyk, autor bestsellerowego filmu i płyty z ubiegłego roku „Jesus is King”, podzielił się w świetle kamer osobistą historią z życia jego rodziny.

Zaznaczył, że gdyby nie matka, on także zostałby zabity w wyniku aborcji, bo naciskał na to jego ojciec. – Moja mama uratowała mi życie. Mój tata chciał mnie abortować – powiedział West.

– Nie byłoby Kanye'a Westa, ponieważ mój tata był zbyt zajęty – dodał artysta, wybuchając płaczem. – Prawie zabiłem moją córkę! – przyznał dalej i opowiedział, że po tym, gdy Kim powiedziała mu, że jest w ciąży, przez 3 miesiące rozmawiali o tym i byli zdecydowani na zabicie ich nienarodzonego dziecka poprzez aborcję farmakologiczną.

Jennifer Aniston pokazała zdjęcie przyjaciela walczącego o życie. „Tak wygląda covid”

Młody mężczyzna, którego zdjęcie udostępniła aktorka, jest zarażony koronawirusem i walczy o życie. Aniston odwiedziła go w szpitalu razem z...

zobacz więcej

– Miała już w ręku pigułki – kontynuował. West opowiedział, że Bóg przemówił do niego, gdy siedział przed ekranem komputera – w ostry, jednoznaczny sposób, zakazując mu zabicia nienarodzonego dziecka. To go przekonało.

– Zadzwoniłem do mojej żony i ona powiedziała: »będziemy mieć to dziecko«. Powiedziałem: »będziemy mieć to dziecko« – relacjonował wydarzenia sprzed 7 lat, kiedy miała przyjść na świat córka North – pierwsze dziecko znanej pary celebrytów.

– Jezus kocha wszystkich ludzi... a Bóg chce, abyśmy powoływali do istnienia. Przecież nie spotyka się człowieka, który żałowałby, że miał dziecko i że była to najgorsza rzecz, jaka go spotkała – dodał kandydat na prezydenta, zapewniając, że chciałby wspierać kobiety w ciąży, będące w trudnej sytuacji materialnej, by zawsze wybierały życie.

źródło:
Zobacz więcej