RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Jennifer Aniston pokazała zdjęcie przyjaciela walczącego o życie. „Tak wygląda covid”

Od początku pandemii w USA koronawirusem zaraziły się już prawie 4 miliony osób (fot. Alberto E. Rodriguez/Getty Images, Instagram/Jennifer Aniston)

Młody mężczyzna, którego zdjęcie udostępniła aktorka, jest zarażony koronawirusem i walczy o życie. Aniston odwiedziła go w szpitalu razem z Courtney Cox, inną gwiazda serialu „Przyjaciele”. Teraz obie uznały, że warto pokazać, jak wygląda walka z chorobą, żeby przekonać swoich fanów, że zagrożenie ze strony COVID-19 jest realne i bardzo poważne.

Jim Carrey zajrzał w oczy śmierci. „Pociski lecą”

Aktor kojarzony głównie z rolami komediowymi w programie, który prowadzi Jimmy Fallon zdradził, jak się czuł, zaglądając w oczy śmierci. Chwila,...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

„To nasz przyjaciel Kevin. Idealnie zdrowy, bez chorób współistniejących. Tak wygląda covid. Tak wygląda rzeczywistość. Jesteśmy naiwni, jeśli sądzimy, że nam to się nie może przytrafić” – napisała na Instagramie Jennifer Aniston, która z Courtney Cox odwiedziła przyjaciela w szpitalu.

Na zdjęciu widać mężczyznę podłączonego do szpitalnej aparatury. Fotografia robi duże wrażenie. Została zrobiona w kwietniu, bo to właśnie wtedy znajomy obu aktorek trafił w ciężkim stanie do szpitala.

This is our friend Kevin. Perfectly healthy, not one underlying health issue. This is Covid. This is real. ⠀ ⠀ We can't be so naive to think we can outrun this...if we want this to end, and we do, right? The one step we can take is PLEASE #wearadamnmask.⠀ ⠀ Just think about those who've already suffered through this horrible virus. Do it for your family. And most of all yourself. Covid affects all ages. PS this photo was taken in early April. Thank god he has almost recovered now. Thank you all for your prayers 🙏🏼❤️

null

Dziś Kevin ma się już dobrze, a obie panie uznały, że jego historia może przekonać Amerykanów, którzy ignorują pandemię. Dlatego Aniston i Cox po raz kolejny zaapelowały o noszenie maseczek, które jest prostym sposobem na ograniczenie transmisji wirusa.

„Pomyślcie o tych, którzy przeszli tę straszną chorobę. Zróbcie to dla swojej rodziny i dla większości z was. Wirus dotyka ludzi w każdym wieku” – napisała Jennifer Aniston.

Od początku pandemii w USA koronawirusem zaraziły się już prawie 4 miliony osób. Ponad 140 tysięcy z nich zmarło.

źródło:

Zobacz więcej