RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Projektantka oburzona agresją. „Panie Trzaskowski, proszę przemówić do elektoratu”

Projektantka Ewa Minge jest oburzona agresją wyborców kandydata KO (fot. PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński)

Projektantka Ewa Minge zaapelowała do Rafała Trzaskowskiego, by zareagował na zachowanie swoich wyborców i ich wulgarne ataki na osoby, które zagłosowały na prezydenta Andrzeja Dudę. „Zwolennicy kulturalnego kandydata na prezydenta naszego kraju, zdawałoby się człowieka wyważonego, wylewają takie szambo na wyborców kontrkandydata, który wygrał, że chyba śnię!”– pisze.

Przeciwnicy Dudy zwyzywali jego sympatyka

Na platformę Twoje Info dostaliśmy nagranie, na którym zarejestrowano zachowanie zwolenników Rafała Trzaskowskiego. Podczas spotkania mieszkańców...

zobacz więcej

RAPORT: KAMPANIA 2020

Minge przyznaje, że stara się stać z daleka od polityki, ale ze względu na specjalne okoliczności, postanowiła zabrać głos.

„Takiego podziału jak obecnie nie pamiętam, a żyję ponad 50 lat. I obiektywnie, choć zostanę kolejny raz wyklęta za zdrowy rozsądek, w życiu nie widziałam takiego chamstwa, wulgaryzmów, obrażania, wyzwisk, upokarzania człowieka przez człowieka. I te ‘wiersze’, powinszowania, to złorzeczenie, jakie dzisiaj czytam w social mediach, są niewiarygodne!” – ocenia projektantka.

„Zwolennicy kulturalnego kandydata na prezydenta naszego kraju, zdawałoby się człowieka wyważonego, wylewają takie szambo na wyborców kontrkandydata, który wygrał, że chyba śnię! Przewijająca się wina to pochodzenie, niskie wykształcenie, ubrane w ‘wieśniaki, menele, nieroby, dziecioroby, sprzedawczyki, skur*** ch** jeb*** (przepraszam), dewianci, bezmózgowcy...’ Najczęstszym przewinieniem jest ‘wy wsioki, my z wielkiego miasta’. Narodzie, co wy wyprawiacie?” – cytuje dalej projektantka.

Jak ocenia, osoby tak piszące reprezentują osobę, na którą zagłosowały.

”Panie Trzaskowski, proszę przemówić do elektoratu, bo ta agresja, tak bardzo zarzucana stronie przeciwnej, właśnie się wylewa z pana podwórka” – apeluje do byłego kandydata KO w wyborach. „Ja to zwyczajna pani w średnim wieku, ale gdyby mnie tak obrażano, tak katowano moich wyborców, nie wiem, czy uprawiać bym chciała Wersal” – dodaje.

źródło:
Zobacz więcej