RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zmarł rowerzysta potrącony przez audi. Kierowca auta uciekł, był nietrzeźwy

Kierowca kilka kilometrów dalej spowodował kolizję z innym samochodem (fot. policja.pl, zdjęcie ilustracyjne)

Zmarł rowerzysta potrącony przez samochód w miejscowości Roztoka w powiecie warszawskim zachodnim. Kierujący audi uciekł z miejsca wypadku. Kilka kilometrów dalej spowodował kolizję z innym samochodem. Był nietrzeźwy – powiedziała oficer prasowa komendy powiatu warszawskiego zachodniego podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Nastolatek i ojczym wystrzelali się nawzajem podczas kłótni

Nastolatek i jego ojczym zastrzelili się nawzajem podczas kłótni – przekazała nowojorska policja.

zobacz więcej

Jak wcześniej informował kpt. Kazimierz Jaworski ze straży pożarnej, do wypadku doszło w środę rano na drodze wojewódzkiej nr 579 na odcinku Leszno-Nowy Dwór Mazowiecki.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi, jadąc w kierunku Leszna, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z rowerzystą. Niestety pomimo reanimacji 60-letni mężczyzna zmarł. Natomiast kierujący audi uciekł z miejsca wypadku i kontynuował jazdę w kierunku Leszna – przekazała z kolei podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Dodała, że na skrzyżowaniu dróg 579 i 580, mężczyzna spowodował kolizję z innym pojazdem i został zatrzymany przez policjantów.

– Badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy. Wstępne badanie pokazało 0,75 promila alkoholu w organizmie. Została pobrana mu też krew do badania – podała oficer prasowa.

Na miejscu wypadku pracuje policja i prokuratura. Ruch odbywa się wahadłowo.

źródło:

Zobacz więcej