RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Czarzasty do Budki: Rafał przegrał przez takie wypowiedzi jak twoje

„Wróg jest gdzie indziej, Borysie. PIS to taka partia z którą powinieneś walczyć" (fot. Omar Marques/Getty Images; Artur Widak/NurPhoto via Getty Images))

Borys Budka odniósł się do słów Włodzimierza Czarzastego, który stwierdził, że „PO przegrała szóste z rzędu wybory”. – Wydawało się, że nie da się zrobić niższego wyniku niż poprzednia kandydatka lewicy w wyborach prezydenckich – stwierdził w programie „Gość Wydarzeń" w Polsat News. Czarzasty nie pozostał dłużny szefowi sztabu Trzaskowskiego. „Rafał przegrał przez takie wypowiedzi jak twoje” – napisał na Twitterze.

„Debile”. Czarzasty zdradza kulisy kontaktów ze sztabem PO

Ze sztabu PO dostawaliśmy sygnały, żeby się nie wtrącać, bo nasz elektorat i tak na Rafała Trzaskowskiego zagłosuje, a im jest potrzebny elektorat...

zobacz więcej

Komentując wynik Rafała Trzaskowskiego Włodzimierz Czarzasty stwierdził, że „PO przegrała szóste z rzędu wybory”. – Przez dwa tygodnie w drugiej turze nie potrafiła skonsolidować opozycji i nie przedstawiła Rafałowi Trzaskowskiemu żadnego spójnego programu, niech się stukną w piersi i dadzą nam spokój – mówił w Radiu Zet Czarzasty”.

Ocenił, że PO „nie ma umiejętności konsolidowania wokół siebie ludzi” i w ostrych słowach odpowiedział Grzegorzowi Schetynie. Nazwał „debilami” tych, którzy „oskarżają wszystkich poza sobą za całą kampanię”.

Borys Budka odciął się szefowi SLD na antenie Polsat News. – Wydawało się, że nie da się zrobić niższego wyniku niż poprzednia kandydatka lewicy w wyborach prezydenckich, a Włodzimierz Czarzasty udowodnił, że się da – powiedział w programie „Gość Wydarzeń".

„Wróg jest gdzie indziej, Borysie. PIS to taka partia z którą powinieneś walczyć. Nie z Lewicą. Ucz się od Rafała, jak nie być aroganckim. Rafał przegrał przez takie wypowiedzi jak Twoje i takich ludzi zakochanych w sobie jak Ty” - skomentował we wpisie Czarzasty.

źródło:
Zobacz więcej