RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Trzaskowski zignorował Biedronia. „Do dziś nie ma odpowiedzi”

Biedroń w pierwszej turze uzyskał bardzo niski wynik (fot. Omar Marques/Getty Images)

Pierwszego dnia po wyborach Robert Biedroń próbował skontaktować się z Rafałem Trzaskowskim i do tej pory nie ma odpowiedzi. To totalna arogancja i nieumiejętność PO konsolidowania opozycji – mówił w Radiu ZET lider SLD i jeden z szefów Lewicy Włodzimierz Czarzasty.

Budka oznajmił, że nie pogratuluje prezydentowi. Zapowiedział współpracę z Hołownią

Z pewnością będziemy rozmawiać o współpracy z Szymonem Hołownią – oznajmił obecny szef PO Borys Budka. Polityk dodał, że po przegranych przez...

zobacz więcej

Czarzasty zaznaczał w Radiu ZET, że winnym porażki kandydata PO Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich jest „w 100 procentach Platforma Obywatelska”.

– PO przegrał szósty raz wybory, bo przez dwa tygodnie przed drugą turą nie potrafiła skonsolidować opozycji, nie przedstawiła Rafałowi żadnego spójnego programu – wskazał polityk.

– Było chamskie wymuszanie głosów – Hołowni, Biedronia czy Kosiniaka – dodał. Poinformował, że już pierwszego dnia po pierwszej turze wyborów kandydat Lewicy próbował skontaktować się z Rafałem Trzaskowskim ws. poparcia, ale do tej pory nie dostał żadnej odpowiedzi.

– To jest totalna arogancja i nieumiejętność konsolidowania opozycji – podkreślał.

Robert Biedroń nie odbierał od nas telefonów.

źródło:
Zobacz więcej