RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Trzaskowski wrócił do pracy w warszawskim ratuszu

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski na razie nie planuje konferencji prasowych (fot. tt/trzaskowski_)

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski po przegranych wyborach prezydenckich wrócił do pracy w warszawskim ratuszu. – Pan prezydent jest dzisiaj w pracy – poinformowała portal tvp.info Karolina Gałecka. Rzeczniczka prasowa Urzędu miasta stołecznego Warszawy twierdzi, że Trzaskowski nie planuje na razie konferencji prasowej, na której odniósłby się do wyników wyborów.

Są nieoficjalne wyniki PKW. To już pewne, Andrzej Duda wygrywa wybory

Wybory prezydenckie 2020 wygrał Andrzej Duda – poinformowała PKW, informując o nieoficjalnych cząstkowych wynikach wyborów z 99,97 proc. komisji....

zobacz więcej

RAPORT: KAMPANIA 2020

Czy będzie jakaś konferencja, wystąpienie, komentarz do wyników? – Ale w związku z czym? – pytała Gałecka. – W związku z wynikami wyborów prezydenckich – odpowiedzieliśmy.

– Pan prezydent wrócił do pracy dla miasta stołecznego Warszawy i jest prezydentem miasta stołecznego Warszawy. Nie planuje żadnej konferencji a propos wyników wyborów jako prezydent miasta stołecznego Warszawy. Jeżeli pan chce jakiś innych informacji jako kandydata, to proszę do sztabu zadzwonić. Dzisiaj normalnie pan prezydent jest w pracy – tłumaczyła rzeczniczka Trzaskowskiego.

„Wiadomo tyle, że nic nie wiadomo - tyle ws. wyników wyborów :) To, co wiadomo na pewno, to że przez ostatnie tygodnie udało nam się wspólnie obudzić niesamowitą energię w całej Polsce. Dziękuję za podpisy, za zaangażowanie, za spotkania, za głosy. Czekamy na oficjalne wyniki!” – napisał wieczorem na Twitterze sam Trzaskowski.

„Prawie 10 mln głosów. Za wszystkie i za każdy z osobna serdecznie dziękuję. Dziękuję też za niesamowitą energię, jaką wspólnie udało nam się wyzwolić przez tych kilka tygodni. Jeszcze będzie przepięknie! Gratuluję wygranej Andrzejowi Dudzie. Oby ta kadencja była rzeczywiście inna” – dodał dzisiaj o 14 na Twitterze.

źródło:
Zobacz więcej