RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Czołowa prezenterka „Faktów” odchodzi z TVN

Pochanke od lat związana była z grupą TVN (fot. arch.PAP/Jacek Turczyk)
Pochanke od lat związana była z grupą TVN (fot. arch.PAP/Jacek Turczyk)

Justyna Pochanke po 19 latach kończy współpracę z TVN – poinformowały portale branżowe. W ostatnich latach była prezenterką „Faktów”. – Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. „Fakty” nigdy nie były łzawe – komentuje dziennikarka.

„Proszę nie manipulować”. Prezydent odpowiedział dziennikarzowi TVN

– Szczepienie przeciwko koronawirusowi powinno być nieobowiązkowe. Takie jest moje stanowisko. Tak jak szczepienia na grypę, które są...

zobacz więcej

Pochanke prowadziła główne wydanie „Faktów” TVN od 2004 roku. Prowadziła też program o tematyce publicystycznej w „Faktach po faktach”. Z tą telewizją związała się w 2001 roku. Wcześniej związana z Radiem ZET.

Portal wirtualnemedia.pl przypomina, że kilka miesięcy temu z TVN pożegnał się mąż Pochanke – Adam Pieczyński, który zarządzał redakcją wieczornego wydania głównego programu informacyjnego.

– Ten zawód to moja pasja – dostałam więcej niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli – ekipie „Faktów” i TVN24. Widzom – bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi – bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe – skomentowała.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej