RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pijana matka i dwóch mężczyzn w areszcie. 7-letnia dziewczynka trafiła do szpitala

Dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie jest jej udzielana zarówno pomoc medyczna, jak i psychologiczna (zdjęcie ilustracyjne; fot. Ute Grabowsky/Photothek via Getty Images)

Kompletnie pijana matka 7-letniej dziewczynki oraz dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa na tle seksualnym na osobie nieletniej – poinformowała w niedzielę policja.

Pedofil zatrzymany. Zwabił dziewczynkę do mieszkania cukierkami

Policja zatrzymała pedofila, który najpierw zwabił do swojego mieszkania dziewczynkę, a później wykorzystał. Grozi mu do 12 lat za kratami. Śledczy...

zobacz więcej

Oficer prasowy olsztyńskiej policji Rafał Prokopczyk wyjaśnił, że do przestępstwa na tle seksualnym miało dojść w gminie Olsztynek. – W sobotę w godzinach wieczorno-nocnych policja otrzymała sygnał o możliwości popełnienia przestępstwa na szkodę nieletniej dziewczynki – poinformował Prokopczyk dodając, że dziewczynka ma 7 lat.

W związku z tym zdarzeniem policja zatrzymała kompletnie pijaną matkę 7-latki, która miała w chwili zatrzymania 3,5 promila alkoholu w organizmie, oraz dwóch dorosłych mężczyzn, z których jeden także był pijany, miał 1,5 promila.

– W tej sprawie wszczęte zostało śledztwo, ale z uwagi na delikatny charakter sprawy i dobro pokrzywdzonej dziewczynki nie będziemy informować o szczegółach sprawy – powiedział Prokopczyk. Dodał, że zarzuty zatrzymanym osobom będą przedstawiane, gdy wytrzeźwieją.

Z nieoficjalnych informacji PAP wynika, że w tej sprawie doszło do pedofilii, pokrzywdzona dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie jest jej udzielana zarówno pomoc medyczna, jak i psychologiczna.

źródło:

Zobacz więcej