RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tragedia na krajówce w Łódzkiem. Droga zablokowana

Śmiertelny wpadek w Wincentowie (twitter/@PolicjaLubelska)

Zakończyły się utrudnienia w ruchu spowodowane wypadkiem, do którego doszło w sobotę na drodze krajowej nr 74 w Wincentowie (woj. łódzkie). W wyniku zdarzenia zginęła 41-letnia kobieta, trzy kolejne osoby z obrażeniami trafiły do szpitala.

Tragiczny piątek na drogach. Trzy osoby zginęły, dwie ciężko ranne

Trzy osoby zginęły w wyniku dwóch wypadków drogowych, do których doszło w piątek wieczorem w woj. łódzkim. Z kolei dwie osoby zostały ciężko ranne...

zobacz więcej

O zakończeniu utrudnień poinformowała Edyta Jędrzejewska z Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Wcześniej przekazała, że do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w sobotę około godz. 14 na drodze krajowej nr 74 w Wincentowie w powiecie bełchatowskim.

Jak ustaliła wstępnie policja, na skrzyżowaniu z drogą powiatową Widawa-Działoszyn kierujący fordem 54-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu hyundaiowi.

W wyniku zderzenia obu pojazdów na miejscu zginęła 41-letnia pasażerka forda. Siedzący za jego kierownicą 54-latek w ciężkim stanie został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do bełchatowskiego szpitala.

Obrażenia odniósł też kierujący hyundaiem 56-latek z powiatu bełchatowskiego oraz 15-letni pasażer. Obaj trafili do szpitala w Wieluniu.

źródło:

Zobacz więcej