RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Wykorzystywała seksualnie ucznia. Teraz posiedzi za kratkami

W toku śledztwa wyszły na jaw również inne przestępstwa nauczycielki (fot. Shutterstock/Tinnakorn jorruang)

W Kentucky (USA) aresztowano nauczycielkę szkoły średniej. Kobieta została oskarżona za utrzymywanie kontaktów intymnych z 17-letnim uczniem. W toku śledztwa wyszły na jaw inne przestępstwa, których dopuściła się nauczycielka.

„Rodzinny interes”. Sprzedawali wybielacz jako lek na koronawirusa

Rodzina z Florydy (USA) usłyszała zarzuty federalne, gdy okazało się, że sprzedawała „cudowny lek na koronawirusa”. Tak na prawdę oferowali swoim...

zobacz więcej

27-letnia nauczycielka przyznała policji, że około dwa lata temu w liceum Walton Verona, w którym uczyła dopuściła się molestowania seksualnego 17-letniego podopiecznego. Kobieta miała wysyłać filmy erotyczne do swojego ucznia .

Nauczycielka przyznała, że spotykała się z byłym już podopiecznym m.in. w swoim domu w hrabstwie Boone. W toku postępowania wyszło także na jaw inne przestępstwo. Kobieta w ostatnim czasie wysyłała też niestosowne wiadomości do innego z uczniów.

27-latka usłyszała zarzuty gwałtu i sodomii. Kobieta przebywa w areszcie. Będzie mogła opuścić go tylko po uiszczeniu kaucji, która wynosi 10 tysięcy dolarów.

źródło:
Zobacz więcej