RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Wiktoria i Oliwia zapadły się pod ziemię. Uciekły z domu dziecka miesiąc temu

Każdy, kto widział dziewczyny, powinien skontaktować się z policją (fot. policja)

Trwają poszukiwania dwóch nastoletnich dziewczyn, które uciekły z domu dziecka. Ostatni raz widziano je ponad miesiąc temu. Policja opublikowała ich zdjęcia i apeluje o pomoc – każdy, kto wie, gdzie są, powinien poinformować służby.

Wyłowili kobietę z Bałtyku. Pokazali zdjęcia i proszą o pomoc

Kilka dni temu z Morza Bałtyckiego w okolicy kołobrzeskiego molo wyłowiono kobietę. Przywrócono jej funkcje życiowe, jednak pozostaje nieprzytomna....

zobacz więcej

Jak poinformowała katowicka policja, 16-letnia Wiktoria Długosz i 17-letnia Oliwia Kuklik ostatni raz widziane były 9 czerwca br. Dziewczyny samowolnie opuściły dom dziecka.

Od tamtej pory nie nawiązały kontaktu z placówką ani z rodzinami. Policja podaje, że ze wstępnych ustaleń wynika, iż nastolatki mogą przebywać na terenie Mysłowic, Konina lub wyjechały do pracy zarobkowej w jednej z nadmorskich miejscowości.

Wiktoria ma 165 cm wzrostu, ciemne włosy, była ubrana w jednoczęściową piżamę koloru różowego (tzw. kombinezon typu jednorożec). Utyka na jedna nogę z powodu problemów ze stawem biodrowym.

Oliwia ma 170 cm wzrostu, czarne długie włosy, była ubrana w piżamę koloru czarnego w białe kropki, ma kolczyk w nosie.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach – tel. 47 851 25 55, 47 851 37 40 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 112.

źródło:
Zobacz więcej