RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pierwsza dama: Mój mąż to najbardziej uczciwy człowiek, jakiego znam

W piątek, podczas wizyty w Rzeszowie prezydentowi Andrzejowi Dudzie towarzyszyła żona Agata Kornhauser-Duda oraz ich córka – Kinga. – Można nie zgadzać się z moim mężem, ale to najbardziej uczciwy człowiek jakiego znam – mówiła pierwsza dama podczas spotkania z mieszkańcami miasta.

Prezydent dziękuje pierwszej damie. „Przez 5 lat była tam, gdzie działy się ludzkie dramaty”

Tłumy mieszkańców Rzeszowa przywitały w piątek oklaskami pierwszą damę Agatę Kornhauser-Dudę i córkę pary prezydenckiej Kingę Dudę. Kandydat na...

zobacz więcej

W ostatnim dniu kampanii wyborczej prezydent Andrzej Duda odwiedził Rzeszów. W spotkaniu z mieszkańcami towarzyszyła mu żona – Agata Kornhauser-Duda oraz ich córka – Kinga.

– Chciałabym państwu z całego serca podziękować za to niezwykłe wsparcie, które państwo mężowi dają. Dziękuję za każdy uśmiech, dobre słowo, za każde uściśnięcie dłoni. Nawet nie wiedzą państwo, jak to jest dla niego ważne – mówiła pierwsza dama do rzeszowian.

Dodała, że to dzięki temu jej mąż ma tyle siły, aby prowadzić kampanię. – Ta kampania była na prawdę bardzo trudna i bardzo brutalna – zaznaczyła.

– Niezależnie od tego, co przyszłość nam przyniesie i stanie się w niedzielę, proponuję, żebyśmy my i państwo z szacunkiem przyjęli wybór naszych rodaków – zwróciła się żona prezydenta Dudy do Rafała i Małgorzaty Trzaskowskich.

_ Niech zdecyduje większość i zachęcam, żeby pójść na te wybory i żeby zagłosować za, a nie przeciw – dodała.

Prezydent Andrzej Duda dostanie mocne wsparcie. Żona i córka na wiecu

Piątek to ostatni dzień kampanii. W tym ważnym momencie u boku prezydenta Andrzeja Dudy pojawią się żona Agata Kornhauser-Duda i córka Kinga. Panie...

zobacz więcej

Pierwsza dama zaapelowała także o to, „żebyśmy wreszcie zaczęli traktować się z szacunkiem”. Jej zdaniem „szacunek jest najważniejszy”.

– Każdy z nas ma jakieś poglądy, są to różne poglądy, ale czy nie możemy różnić się pięknie? Możemy otaczać się serdecznością i życzliwością. Świat jest piękny i to widać po państwa uśmiechniętych twarzach, traktujemy się z szacunkiem – mówiła Kornhauser-Duda do mieszkańców Rzeszowa.

Według pierwszej damy „kampania była naprawdę bardzo trudna i bardzo brutalna”. – Mówi się, że kampania rządzi się swoimi prawami, i tak pewnie jest. Sztaby prześcigają się również w różnego rodzaju kalumniach, kłamstwach i muszę powiedzieć, że być może tak rzeczywiście jest, ale nie daję na to zgody, nigdy tego nie zrozumiem – zaznaczyła.

źródło:
Zobacz więcej