RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Prezydent dziękuje pierwszej damie. „Przez 5 lat była tam, gdzie działy się ludzkie dramaty”

Tłumy mieszkańców Rzeszowa przywitały w piątek oklaskami pierwszą damę Agatę Kornhauser-Dudę i córkę pary prezydenckiej Kingę Dudę. Kandydat na prezydenta Andrzej Duda podziękował żonie i córce za wsparcie.

Prezydent do Polonii: Prosimy o wsparcie, abyśmy mogli pogłębiać współpracę z USA

Prosimy o wsparcie w Ameryce w tych wszystkich ważnych dla Polski politycznych sprawach po to, żebyśmy mogli pogłębiać współpracę ze Stanami...

zobacz więcej

RAPORT: KAMPANIA 2020

Andrzej Duda podziękował w Rzeszowie swojej żonie i córce za wsparcie. Podkreślił też, że pierwsza dama pomagała osobom potrzebującym i dobrze spełniała swoją rolę. – Chcę podziękować mojej żonie Agacie i chcę podziękować mojej córce Kindze – powiedział. – Przeżyliśmy wiele trudnych chwil, ale Agata zawsze stała ze mną przy boku i z godnością reprezentowała nasze państwo i wszystkich państwa – zaznaczył Duda. Na co rzeszowianie odpowiedzieli oklaskami i wiwatami.

Jak dodał prezydent, Agata Kornhauser-Duda angażowała się „cicho i spokojnie, nie starając się błyszczeć w mediach”. – Wszędzie tam, gdzie działy się ludzkie dramaty; gdzie ludzie cierpieli; gdzie ludzie czuli się osamotnieni, porzuceni; gdzie rodzice byli pogrążeni w troskach, przy łóżkach swoich dzieci; była tam przez całe te pięć lat – podkreślił Andrzej Duda.

źródło:
Zobacz więcej