RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Wiceburmistrz Targówka przyłapany w Końskich z prowokatorami

Polityk potwierdził, że był w Końskich m.in. za pośrednictwem wpisów w mediach społecznościowych (fot. PAP/Marcin Bielecki - zdjęcie ilustracyjne)

Kandydat KO Rafał Trzaskowski nie wziął udziału w debacie w Końskich, ale w mieście pojawili się jego zwolennicy. Niektórzy próbowali prowokować mieszkańców obraźliwymi wobec prezydenta Andrzeja Dudy okrzykami. W grupie zwolenników Trzaskowskiego zauważono związanego z Platformą Obywatelską wiceburmistrza warszawskiego Targówka Krzysztofa Miszewskiego.

Nagranie przedstawiające prowokacyjne zachowanie sympatyków kandydata KO opublikował m.in. na Twitterze Marcin Czapliński z Kancelarii Prezydenta RP.

Wśród zwolenników Trzaskowskiego w Końskich zauważono Krzysztofa Miszewskiego – to wiceburmistrz warszawskiego Targówka, należy do Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej. Polityk potwierdził w mediach społecznościowych, że był w tym mieście.

Zadzwoniliśmy do sekretariatu Miszewskiego, aby uzyskać od niego komentarz w tej sprawie. Czekamy na odpowiedź wiceburmistrza.

źródło:
Zobacz więcej