RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Kaczyński: Trzaskowski reprezentuje liberalizm lewicowy

Jarosław Kaczyński podczas I tury wyborów (fot. PAP/Tomasz Gzell)

Rafał Trzaskowski reprezentuje liberalizm lewicowy, którego elementem jest permisywizm, czyli zgoda na wszystko – ocenił w Radiu Maryja prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński: PiS nie chce sterować mediami

Prawo i Sprawiedliwość nie chce „sterować” mediami – powiedział prezes partii Jarosław Kaczyński. Zdaniem polityka polskie społeczeństwo powinno...

zobacz więcej

– W tej chwili kandydat Rafał Trzaskowski stosuje taką taktykę uników, próbuje po prostu nie informować opinii publicznej, jakie ma rzeczywiście poglądy albo wręcz wprowadzać opinię publiczną w błąd. Prawda jest taka, że on reprezentuje liberalizm lewicowy, którego elementem jest daleko posunięty permisywizm – zgoda na wszystko. Zgoda także na ofensywę formacji LGBT, czyli wprowadzanie metod wychowawczych, które prowadzą do daleko idącej demoralizacji przez seksualizację – podkreślił prezes PiS.

Zdaniem Kaczyńskiego „elity są zdemoralizowane, ale mają bardzo dużo pieniędzy, ogromne wpływy i chcą panować nad społeczeństwem”. Według prezesa PiS są koncepcje, zgodnie z którymi funkcjonować ma „nieustanna zmiana, mająca towarzyszyć człowiekowi”, której efektem jest budowa wolności jako „oderwanie się od zasad, reguł moralnych i realiów, także o charakterze biologicznym”.

– Zatrzymanie tego jest dla przyszłości naszego państwa, naszego narodu niezwykle ważne. Polska tak skonstruowana będzie Polską ludzi nieszczęśliwych, ale także sądzę, że naciskana przez sąsiadów mających większe zasoby niż my, w jakimś momencie przestanie być tak naprawdę Polską – powiedział prezes PiS.

źródło:

Zobacz więcej