RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Depp oskarża byłą żonę o romans. Ta zeznaje, że się nad nią znęcał

Amber Heard zeznała, że aktor ją bił przez trzy dni (fot. Victoria Jones/PA Images via Getty Images)

W czwartek odbyła się kolejna seria przesłuchań w ramach procesu, który Johnny Depp wytoczył przeciw brytyjskiemu tabloidowi „The Sun” za nazwanie go „damskim bokserem”. Dziennik zarzucił aktorowi, że stosował przemoc wobec swojej byłej żony Amber Heard.

Była żona odcięła Deppowi kawałek palca. „Krew buchnęła z niego jak z Wezuwiusza”

Ciąg dalszy sądowej batalii pomiędzy byłymi małżonkami: Johnnym Deppem i Amber Heard. Opublikowano zeznania, z których wynika, że w trakcie domowej...

zobacz więcej

Aktor oskarżył Heard o romans z innym gwiazdorem, Jamesem Franco, a także zabrudzenie jego łóżka fekaliami.

Kobieta zeznała z kolei, że podczas pobytu w Australii w 2015 roku ówczesny mąż poddał ją trwającym trzy dni katuszom, na skutek których miała rozciętą wargę, nacięcia na ciele i spuchnięty nos.

„Pchnął panią Heard na stół do ping-ponga, rzucał butelki w szklane panele i szklane drzwi, później złapał panią Heard i zdarł z niej nocną koszulę. Złapał ją za włosy i dusił ją przy lodówce w kuchni” – brzmiało odczytane na sali zeznanie Amber Heard.

Jak zeznała, Depp miał złapać ją za szyję i obojczyk, pchnąć na kuchenny blat i ponownie dusić. Jako że wszędzie leżało rozsypane szkło, aktorka się o nie poraniła. Ramiona i stopy aktorki miały zostać wtedy pokaleczone przez rozbite szkło rozsypane na blacie i podłodze. Jak dodała, bała się o swoje życie i zwróciła się do męża: „Krzywdzisz mnie i tniesz”. Depp miał pozostać niewzruszony i dalej bić żonę. Wtedy też miało dojść do rozcięcia palca przez aktora, który wedle zeznać Heard miał rozciąć go sobie sam. Kobiecie udało się w końcu uciec i zamknąć na piętrze.

Ta wersja wydarzeń znacznie różni się od tej, którą w kwietniu przedstawił Depp. Zeznał wtedy, że palec rozcięła mu żona, rzucając w niego butelką po wódce.

„Spalmy Amber. Utopmy ją, zanim ją spalimy!”. Szokujące SMS-y Johnny'ego Deppa

Batalii sądowej pomiędzy Johnnym Deppem i Amber Heard ciąg dalszy. Podczas rozprawy w Londynie odczytano wiadomości, które aktor miał wysyłać...

zobacz więcej

Heard zeznała również, że Depp zdemolował willę, w której się zatrzymali, a krwawiącym palcem wysmarował ściany i lustro. Aktor określił zeznania jako „plebejską fikcję”, a burzliwy przebieg związku usprawiedliwiał trudnym okresem w życiu.

– Byłem nieszczęśliwy w związku produkcją „Piratów z Karaibów”, byłem nieszczęśliwy w życiu, nieszczęśliwy w mojej relacji, byłem daleko od moich dzieci – tłumaczył swoje zachowanie aktor.

Aktor zarzucił równocześnie byłej partnerce, że odcięła go od leków niezbędnych do przeprowadzenia odwyku, kiedy izolował się z byłą małżonką i pielęgniarką na jego prywatnej wyspie.

– To była najokrutniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiła. (...) Zostawiła mnie płaczącego jak dziecko na podłodze, miałem ciarki na całym ciele, trząsłem się, dostawałem skurczów żołądka – cytuje zeznania „Daily Mail”.

źródło:
Zobacz więcej