SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

20-metrowy żuraw runął na budynki mieszkalne [WIDEO]

Nieopodal domów, na które spadł żuraw, budowany jest czteropiętrowy blok mieszkalny (fot. Chris J Ratcliffe/Getty Images)
Nieopodal domów, na które spadł żuraw, budowany jest czteropiętrowy blok mieszkalny (fot. Chris J Ratcliffe/Getty Images)

Cztery osoby zostały ranne, a jedna nie żyje po tym, jak 20-metrowy żuraw wieżowy spadł na dwa domy szeregowe we wschodnim Londynie. Przyczyny wypadku nie zostały jeszcze ustalone.

Wypadek samochodu. W środku nikogo nie było, obok pasła się mućka

W miejscowości Uhryń samochód osobowy wypadł z drogi i zawisł na skarpie. Mężczyźni, którzy nim jechali, zbiegli z miejsca zdarzenia. Pozostawili...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w środę o godzinie 14.39 czasu lokalnego. Jak przekazała straż pożarna, na pierwszym piętrze jednego z domów natrafiono na kobietę, która zginęła na miejscu. Ranne zostały cztery osoby. Dwie z nich trafiły do szpitala z obrażeniami głowy.

„Z całego serca kieruję kondolencje do rodziny ofiary (…) .Mam szczerą nadzieję, że cztery ranne osoby w pełni wyzdrowieją” – napisał na Twitterze burmistrz Londynu Sadiq Khan.

Nieopodal domów, na które spadł żuraw wieżowy, budowany jest czteropiętrowy blok mieszkalny. Urządzenie należało do firmy Swan Housing Association and NU living. Przyczyny wypadku są ustalane.

źródło:
Zobacz więcej