RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Ten sondaż nie daje złudzeń, walka potrwa do końca. Kto wygra wybory?

Finisz kampanii prezydenckiej. W niedzielę wybierzemy głowę państwa (fot. Artur Widak/NurPhoto via Getty Images;  Omar Marques/Getty Images)
Finisz kampanii prezydenckiej. W niedzielę wybierzemy głowę państwa (fot. Artur Widak/NurPhoto via Getty Images; Omar Marques/Getty Images)

To prezydent Andrzej Duda wygrywa z Rafałem Trzaskowskim wyścig do fotela prezydenckiego – wynika z sondażu pracowni Indicator dla tygodnika „Gazeta Polska”. Różnica jest jednak minimalna.

„Dziękuję i proszę o dalszą opiekę”. Kombatanci poparli Andrzeja Dudę

Grupa kombatantów, m.in. płk Marian Pawełczak ps. „Morwa”, kpt. Marianna Krasnodębska ps. „Wiochna” i kpt Jerzy Nowicki ps. „Plastuś”, poparła...

zobacz więcej

RAPORT: KAMPANIA 2020

Z badania wynika, że ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudę popiera 45,9 proc. wyborców. Z kolei na wiceszefa Platformy Obywatelskiej i kandydata tej partii Rafała Trzaskowskiego wskazało 44,7 proc. badanych.

3,3 proc. oznajmiło, że nie weźmie udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich. 6,1 proc. jeszcze nie zdecydowało, na kogo odda w niedzielę swój głos.

Badanie dotyczące preferencji wyborczych oraz opinii Polaków dotyczącej obecnej sytuacji w kraju zostało zrealizowane przez Centrum Badań Marketingowych Indicator metodą ankiet on-line CAWI. Pomiaru dokonano w dniach od 8 do 9 lipca na próbie 1000 pełnoletnich mieszkańców Polski.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej