RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Prezydent: Ostatnie pięć lat to był dobry czas dla Polski

Ostatnie pięć lat to był dobry czas dla Polski; jeżeli ktoś się nad tym zastanawia, czy rzeczywiście tak było, to niech porówna swoje życie i jego jakość w ciągu ostatnich pięciu lat i z tym, co miał poprzednio – mówił prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Olkusza.

Ostatnie dni przed II turą wyborów prezydenckich w „Finale kampanii”

W ostatnich dniach każdej kampanii wyborczej, każda sprawa, która odbywa się w przestrzeni publicznej może okazać się ważnym wydarzeniem dla...

zobacz więcej

Starający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda apelował do zebranych mieszkańców miasta o udział w drugiej turze wyborów. Apelował, aby namawiali do tego swoje rodziny, znajomych, przyjaciół.

Dziękował jednocześnie za wysoką frekwencję w pierwszej turze wyborów. – Ogromnie za to dziękuję, ale proszę o jeszcze. Chciałbym, żeby także w tej drugiej turze frekwencja była wysoka – podkreślił.

– Ale przede wszystkim chciałem państwa prosić, abyście mnie wsparli w tych wyborach, żebym mógł zostać ponownie wybrany na urząd Prezydenta RP i ponownie go sprawować dla rozwoju Polski, dla realizacji planu politycznego, który oznacza ukierunkowanie całej polityki państwowej realizowanej przez państwowe władze – przede wszystkim przez prezydenta – na człowieka, rodzinę i na rozwój gospodarki, przede wszystkim właśnie dla nich – mówił.

Zwracając się do zebranych zwolenników, podkreślał, że „ostatnie pięć lat to był dla Polski dobry czas”.

– Jeżeli ktoś się nad tym zastanawia, czy rzeczywiście tak było i jeżeli tym chce się kierować przy decyzji wyborczej, to bardzo proszę, żeby porównał swoje życie i jego jakość w ciągu ostatnich pięciu lat z tym, co miał poprzednio. Jaką miał pewność zatrudnienia, czy w ogóle miał pracę, jaka to była praca, ile zarabiał, w jakiej sytuacji była jego rodzina i na co go było stać, a na co go było stać przez ostatnie pięć lat – mówił prezydent.

źródło:

Zobacz więcej