RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Dziewięcioletnia tatuażystka. „Dla niej to coś normalnego”

Maya Lu po raz pierwszy wzięła pistolet do tatuażu w wieku dwóch lat (fot. YT/Lilly Lu)
Maya Lu po raz pierwszy wzięła pistolet do tatuażu w wieku dwóch lat (fot. YT/Lilly Lu)

Najnowsze

Popularne

Po raz pierwszy wzięła pistolet do tatuażu w wieku dwóch lat. Dzisiaj 9-letnia Maya Lu z Niemiec jest prawdopodobnie najmłodszą profesjonalną tatuażystką na świecie. Pracuje w studiu, które jest własnością jej rodziców. Jej ulubionym wzorem są małpki.

Złodziejka z piekła rodem. Zdjęcie Amerykanki podbija sieć

Czasem sławę można zdobyć w najmniej spodziewanych okolicznościach. O Amerykance Alyssie Zebrasky zrobiło się głośno dzięki zdjęciu z kartoteki...

zobacz więcej

Maya Lu pochodzi z Tengen na południu Niemiec. Jej rodzice, artyści działający pod pseudonimami Lily Lu i Anuskatzz, prowadzą tam studio tatuażu. Dzięki nim już w wieku dwóch lat rysowała pierwsze wzory na skórze. Najpierw zrobiła tatuaż na stopie swojej mamy.

– Dla niej tatuowanie było czymś tak normalnym, jak malowanie na papierze – powiedziała mama dziewczynki wspominała w rozmowie z brytyjskim dziennikiem „Daily Mail”.

Szybko pojawili się odważni, gotowi skorzystać z usług Mai. – Wszystko zależy od nastroju. Czasem nie ma na to ochoty, a czasem zrobi jakiś projekt, który jej się podoba i ja muszę znaleźć kogoś, kto chciałby taki tatuaż – wskazała Lily Lu. Jej realizacje są jak dziecięce bohomazy, tyle że przeniesione na skórę.

– Chciałabym podziękować wszystkim, którzy pozwolili sobie zrobić tatuaż w moim wykonaniu. Mam nadzieję, że znajdę osoby, które zechcą mieć na swoim ciele rysunek dużej małpy, jaki zrobię im za pomocą dużej igły – dodaje mała tatuażystka.

Rodzice Mai zaznaczają, że nie chcą na córce wywierać presji co do jej przyszłości.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej