RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Dziewięcioletnia tatuażystka. „Dla niej to coś normalnego”

Maya Lu po raz pierwszy wzięła pistolet do tatuażu w wieku dwóch lat (fot. YT/Lilly Lu)

Po raz pierwszy wzięła pistolet do tatuażu w wieku dwóch lat. Dzisiaj 9-letnia Maya Lu z Niemiec jest prawdopodobnie najmłodszą profesjonalną tatuażystką na świecie. Pracuje w studiu, które jest własnością jej rodziców. Jej ulubionym wzorem są małpki.

Złodziejka z piekła rodem. Zdjęcie Amerykanki podbija sieć

Czasem sławę można zdobyć w najmniej spodziewanych okolicznościach. O Amerykance Alyssie Zebrasky zrobiło się głośno dzięki zdjęciu z kartoteki...

zobacz więcej

Maya Lu pochodzi z Tengen na południu Niemiec. Jej rodzice, artyści działający pod pseudonimami Lily Lu i Anuskatzz, prowadzą tam studio tatuażu. Dzięki nim już w wieku dwóch lat rysowała pierwsze wzory na skórze. Najpierw zrobiła tatuaż na stopie swojej mamy.

– Dla niej tatuowanie było czymś tak normalnym, jak malowanie na papierze – powiedziała mama dziewczynki wspominała w rozmowie z brytyjskim dziennikiem „Daily Mail”.

Szybko pojawili się odważni, gotowi skorzystać z usług Mai. – Wszystko zależy od nastroju. Czasem nie ma na to ochoty, a czasem zrobi jakiś projekt, który jej się podoba i ja muszę znaleźć kogoś, kto chciałby taki tatuaż – wskazała Lily Lu. Jej realizacje są jak dziecięce bohomazy, tyle że przeniesione na skórę.

– Chciałabym podziękować wszystkim, którzy pozwolili sobie zrobić tatuaż w moim wykonaniu. Mam nadzieję, że znajdę osoby, które zechcą mieć na swoim ciele rysunek dużej małpy, jaki zrobię im za pomocą dużej igły – dodaje mała tatuażystka.

Rodzice Mai zaznaczają, że nie chcą na córce wywierać presji co do jej przyszłości.

źródło:

Zobacz więcej