RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Rolnik z ryjem”, „ksiądz pedofil”. Twitterowe konto kampanii Trzaskowskiego „lubi” hejterski wpis

Słowa odnosiły się do wypowiedzi Andrzeja Dudy w sprawie pieniędzy z UE na politykę rolną (fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk, tt)

„Co wie rolnik z ryjem w zgniłych truskawkach? Ksiądz pedofil w niedzielę mu podpowie” – wpis o takiej treści został polubiony przez oficjalny profil kampanijny kandydata KO Rafała Trzaskowskiego. Słowa odnosiły się do wypowiedzi Andrzeja Dudy w sprawie pieniędzy z UE na politykę rolną.

Obrona wysokich emerytur SB a skrywana przeszłość

Zaangażowanie się przez kandydata PO w obronę Jolanty Lange i wysokich emerytur esbeckich może nie być przypadkowa. Czytelnicy zwracają uwagę na...

zobacz więcej

Sprawa rozpoczęła się od wymiany zdań na temat słów Andrzeja Dudy o negocjacjach w sprawie pieniędzy z UE na politykę rolną.

„Co wie rolnik z ryjem w zgniłych truskawkach? Ksiądz pedofil w niedzielę mu podpowie” – skomentował wypowiedź prezydenta użytkownik Twittera podpisujący się jako Wojciech Kowalczyk.

Jak się okazuje, wpis ten polubiono z oficjalnego konta „Trzaskowski 2020”, za pomocą którego sztab kandydata KO prowadzi kampanię wyborczą na Twitterze.


źródło:
Zobacz więcej