RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Portugalski serial w TVP. Pierwszy odcinek „Uśmiechu losu” już we wtorek

Od wtorku w TVP1 rusza emisja nowego serialu obyczajowego, produkcji portugalskiej pt. „Uśmiech Losu”. Można go będzie oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 17:55.

TVP Kultura ma już 15 lat. Antena przygotowała specjalne premiery

TVP Kultura obchodzi 15-lecie istnienia. 24 kwietnia 2005 roku program rozpoczął nadawanie jako pierwszy kanał tematyczny Telewizji Polskiej. Z...

zobacz więcej

Maria, bohaterka serialu – wdowa i matka dwójki prawie dorosłych dzieci mieszka wraz z nimi i rodzicami w miejscowości Alvorinha. Zajmuje się sprzedażą owoców na targu. Ponadto, dorabia jako opiekunka i pomoc domowa bogatego staruszka.

Chce uzbierać pieniądze, aby móc zdobyć informacje na temat syna, którego urodziła w wieku 16 lat. Wtedy jednak zmuszono ją do oddania dziecka obcym ludziom. Teraz walczy o odnalezienie syna. Wie jedynie, że mały Rafael trafił do Francji...

W roli głównej wystąpiła Maria Joo Abreu. W pozostałych rolach – Angelo Rodrigues, Isabela Valadeiro, Dnia Neto, Jorge Corrula, Diana Chaves. Serial reżyserowali Carlos Dante i António Gonalo. „Uśmiech losu” to produkcja portugalska z 2019 roku.

Pierwszy odcinek w TVP1 już 7 lipca o 17:55.

źródło:
Zobacz więcej