RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nitras pokazuje wyborcom PiS swoje buty. „600 zł, ale dobrze wyglądają”

Rafał Trzaskowski i Sławomir Nitras (fot. PAP/Tytus Żmijewski)

W sieci pojawiają się kolejne nagrania pokazujące agresywne zachowania Sławomira Nitrasa – członka sztabu Rafała Trzaskowskiego. „Filmowałem, żebyście ry*** nie darli” – miał mówić do mieszkańców Radomia polityk Platformy Obywatelskiej.

Dziennikarka pyta Nitrasa o jego agresję. Zaskakująca odpowiedź

Sławomir Nitras stwierdził, że miał prawo łapać Sebastiana Kaletę (PiS), bo ten chciał wtargnąć na konferencję Rafała Trzaskowskiego. Wtedy...

zobacz więcej

W ostatnich dniach internet obiegły kolejne nagrania pokazujące, jak Sławomir Nitras szarpie polityków innych partii. W sieci krąży także nagranie zrobione niedawno w Radomiu, gdzie Rafał Trzaskowski apelował o poparcie w wyborach.

„Trzaskowski po spotkaniu z samorządowcami przeszedł na Plac Corazziego, gdzie zwracał się do zgromadzonych mieszkańców Radomia. Kandydata zdecydowanie nie słuchał członek jego sztabu Sławomir Nitras” – informuje Zebrra TV.

W relacji portalu czytamy, że polityk PO podczas rozmowy z mieszkańcami zachwalał swoje drogie obuwie szwedzkiej firmy. „Te buty nazywają się Vagabond i kosztują 600 zł, ale dobrze wyglądają” – cytuje Zebrra TV.

Nagrywając zwolenników Prawa i Sprawiedliwości podchodził do nich i wdawał się z nimi w dyskusję. – Tylko po to was filmowałem, żebyście ry*** nie darli – zwrócił się później do dwóch mężczyzn stojących z transparentem.

Znów burza ws. Nitrasa. Niewykluczony prywatny akt oskarżenia

Poseł PO Marek Sowa stwierdził, że Sławomir Nitras szarpiąc polityków PiS uratował im życie. – Mieliśmy do czynienia z zachowaniem kibolskim –...

zobacz więcej

W ubiegłym tygodniu bliski współpracownik Rafała Trzaskowskiego szarpał wiceministra sprawiedliwości Sebastiana Kaletę. Innym razem przytrzymywał wiceszefa resortu zdrowia Janusza Cieszyńskiego i uniemożliwiał mu wejście do budynku ministerstwa.

O te sytuacje Sławomir Nitras był pytany w Radiu ZET. Prowadząca rozmowę dziennikarka zauważyła, że poseł PO bywa agresywny, puszczają mu nerwy i nie umie panować nad emocjami. – Postaram się udowodnić swoim zachowaniem, również w tym programie, że potrafię nie tylko kontrolować swoje zachowanie, ale nie puszczają mi nerwy – deklarował.

O tym, że polityk Platformy coraz częściej sam próbuje „wymierzać sprawiedliwość”, przekonali się ostatnio także mieszkańcy Bydgoszczy. Sławomir Nitras zaatakował na wiecu wyborczym jednego ze stronników Andrzeja Dudy.
Politycy PO twierdzili, że mieli prawo do takiej reakcji, bo przeciwnicy Trzaskowskiego zagłuszali ich spotkanie. Internauci wskazywali jednak, że jeśli ktoś faktycznie naruszyłby prawo, w pobliżu była gotowa do akcji policja. Tymczasem biorąc sprawy we własne ręce, Nitras podbiegł do jednego z mężczyzn trzymającego trąbkę i mu ją wyrwał.

Zobacz wideo z Radomia


źródło:
Zobacz więcej