RAPORT

Pogarda

Urzędnik stołecznego ratusza udawał dziennikarza i zadał pytanie Trzaskowskiemu

Urzędnik warszawskiego ratusza w roli dziennikarza zadawał pytania kandydatowi Koalicji Obywatelskiej Rafałowi Trzaskowskiemu podczas debaty „Arena Prezydencka” w Lesznie. Grzegorz Jakubowski reprezentował redakcję czasopisma „Najwyższy Czas”.

Kompromitacja Trzaskowskiego. Polityk PO broni donosicielki SB

Warszawski ratusz wspiera fundację Jolanty Gontarczyk (obecnie Lange). Kobieta w okresie PRL jako TW SB miała inwigilować założyciela ruchu...

zobacz więcej

RAPORT: KAMPANIA 2020

Grzegorz Jakubowski jest obecnie zatrudniony w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz, pracuje w Biurze Administracji i Spraw Obywatelskich. Jak ustalił portal zyciestolicy.pl, pisze on artykuły dla „Gazety Finansowej” pod pseudonimem Wiktor Kowalski. Do niedawna pracował jako dziennikarz śledczy.

Portal tvp.info zwrócił się niedawno do warszawskiego ratusza z pytaniem, czym dokładnie zajmuje się Jakubowski, ale odmówiono nam odpowiedzi.

Zyciestolicy.pl przypomina, że Jakubowski w przeszłości atakował medialnie polityków oraz dziennikarzy. Celem jego ataków były także Agencja Wywiadu i Centralne Biuro Antykorupcyjne. Miał też publikować poufne materiały między innymi z prowadzonych śledztw. Teraz posiada dostęp do urzędowych bazy danych.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej