RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ten sam wiec, dwa sprzeczne przekazy Trzaskowskiego [WIDEO]

– Nigdy nie pozwolę atakować kogokolwiek, kto inaczej myśli, inaczej wygląda, inaczej wyobraża sobie przyszłość naszego kraju – deklarował Rafał Trzaskowski (fot. PAP/Krzysztof Świderski)

– Nie ma zgody na dzielenie (…) Różnorodność buduje. Nigdy nie pozwolę atakować kogokolwiek, kto inaczej myśli, inaczej wygląda, inaczej wyobraża sobie przyszłość naszego kraju – mówił Rafał Trzaskowski. Chwilę później sam zaczął atakować Jarosława Kaczyńskiego. Kiedy sympatycy kandydata KO skandują: „Precz z kaczorem!”, widać jak Trzaskowski uśmiecha się.

Premier: Trzaskowski ma pewne poglądy, ale sam się z nimi nie zgadza

Rafał Trzaskowski ma pewne poglądy, ale sam się z nimi nie zgadza — powiedział w poniedziałek w Kowalewie Pomorskim (Kujawsko-Pomorskie) premier...

zobacz więcej

Filmiki ze spotkania kandydata KO na prezydenta z wyborcami skompilowano w materiale, który zamieścił jeden z użytkowników Twittera.

– Nie ma zgody na dzielenie. Chcę właśnie tutaj, w Kędzierzynie-Koźlu powiedzieć, że naszą siłą jest różnorodność. Różnorodność buduje. Nigdy nie pozwolę atakować kogokolwiek, kto inaczej myśli, inaczej wygląda, inaczej wyobraża sobie przyszłość naszego kraju – mówił Trzaskowski.

Z czasem polityk zaczął zmieniać narrację. – Nadszedł czas, żeby w polskiej polityce nie było Jarosława Kaczyńskiego – stwierdził.

W pewnym momencie przemówienia sympatycy Trzaskowskiego zaczęli skandować: „Precz z kaczorem!”. Na nagraniu widać, jak kandydat KO się uśmiecha.

– Wyobraźcie sobie taki dzień, kiedy nie musimy słuchać o kompleksach pana Jarosława, słuchać jego bardzo dziwnych, spiskowych teorii – kontynuował Trzaskowski.

źródło:
Zobacz więcej