RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tragiczna śmierć piłkarza. Świętował ukończenie studiów

Derrick Otim miał 24 lata (fot. FB/Nottingham Forest)

Były piłkarz angielskiego Nottingham Forest Derrick Otim nie żyje. 24-latek utonął podczas imprezy.

Tragiczny wypadek na ściance wspinaczkowej. Mistrzyni świata miała 16 lat

16-letnia Luce Douady, mistrzyni świata we wspinaczce, zginęła w wypadku na ściance w rejonie skałkowym w Saint-Pancrasse, w dolinie Grésivaudan...

zobacz więcej

Do tragedii doszło w jeziorze Keowee w amerykańskim stanie Karolina Południowa, które jest uważane za szczególnie niebezpieczne. W 2018 roku przedstawiono statystyki, z których wynika, że w ciągu poprzednich 25 lat zginęły w nim 32 osoby.

Urodzony w Ghanie Brytyjczyk grał w młodzieżowych drużynach Nottingham Forest, ale nie przebił się w dorosłym futbolu. Postawił za to na naukę. Podjął studia na Uniwersytecie Xaviera w amerykańskim stanie Cincinnati i reprezentował jego drużynę piłkarską.

Po odebraniu dyplomu ukończenia studiów Otim świętował ze znajomymi nad jeziorem w hrabstwie Oconee. W pewnym momencie odłączył się od nich i poszedł popływać. Niestety, zmarł. Miał 24 lata.

„Spoczywaj w pokoju Derrick” – przekazało Nottingham Forest w oświadczeniu. „Z przykrością odebraliśmy wiadomość o śmierci byłego zawodnika Derricka Otima. W tym tragicznym czasie myśli wszystkich w klubie skierowane są w kierunku jego rodziny i przyjaciół” – podkreślono.

źródło:
Zobacz więcej