RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nitras znowu agresywny. Sztabowiec kandydata KO zaatakował starszego mężczyznę

Sławomir Nitras wyrwał trąbkę jednemu z przeciwników Rafała Trzaskowskiego. Do sytuacji doszło na wiecu kandydata KO w Kaliszu. Agresywne zachowanie posła PO nagrał internauta, który przesłał je do portalu tvp.info. To kolejna sytuacja, kiedy sztabowiec Trzaskowskiego zachowuje się w taki sposób.

Bosak: Nitras przekroczył granice. "Partia powinna go co najmniej zawiesić"

Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak, kandydat w wyborach prezydenckich nazwał zachowanie sztabowca Trzaskowskiego Sławomira Nitrasa „agresją...

zobacz więcej

Na przesłanym nagraniu widać jak wyraźnie zdenerwowany Nitras podchodzi do starszego mężczyzny i gwałtownym ruchem wyrywa mu trąbkę z rąk. „Uprzejmie informuję, że jej potem nie oddał” – napisał do nas czytelnik.

To kolejna sytuacja, kiedy Nitras zachowuje się w ten sposób. Przed kilkoma dniami poseł użył siły w stosunku do wiceministra Sebastiana Kaletę.

W czerwcu br. Nitras zaatakował w trakcie wiecu wyborczego jednego ze stronników Andrzeja Dudy. Na nagraniach widać, jak jeden z mężczyzn dmucha w wuwuzele. W pewnym momencie podchodzi do niego kobieta i prosi, by przestał. Chociaż starszy mężczyzna spełnia jej prośbę, podchodzi do niego Nitras i mimo jego protestów, brutalnie wyrywa mu przedmiot.

W marcu br. posłanka PiS Iwona Arent stwierdziła, że Nitras kopnął ją, a postępowanie w tej sprawie toczy się w prokuraturze. – Pan poseł Nitras kopnął mnie. Użył przemocy fizycznej wobec mnie. Sprawa toczy się w prokuraturze – takie szokujące wyznanie złożyła w programie „Strefa starcia” Arent. Z kolei w 2018 r. poseł PO zaatakował kobietę, która kierowała autobusem miejskim w Szczecinie.

źródło:
Zobacz więcej