RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Sztab Andrzeja Dudy: Trzaskowski publicznie zaprzeczył swojemu programowi

Dzisiaj wydarzyła się rzecz bez precedensu. Kandydat i wiceprzewodniczący PO, człowiek Donalda Tuska, pan Rafał Trzaskowski, publicznie zaprzeczył swojemu programowi – powiedział na sobotniej konferencji Janusz Kowalski z Komitetu Wyborczego Andrzeja Dudy. Jak z kolei podkreślił Jan Kanthak, w programie opozycyjnego kandydata znalazło się przyzwolenie na adopcję dzieci przez pary homoseksualne.

Trzaskowski znowu zmienił zdanie. Tym razem ws. adopcji dzieci przez związki homoseksualne

– Jestem przeciw adopcji dzieci przez pary jednopłciowe; w tej akurat kwestii zgadzam się z ubiegającym się o reelekcję prezydentem – powiedział w...

zobacz więcej

RAPORT: KAMPANIA 2020

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafał Trzaskowski powiedział, że jest przeciwko adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Na konferencji prasowej w Kaliszu odniósł się do deklaracji prezydenta Andrzeja Dudy, który chce, by zakaz tego typu adopcji znalazł się w konstytucji.

Opozycyjny kandydat stwierdził, że w kwestii adopcji dzieci przez pary jednopłciowe zgadza się z prezydentem, ale w jego ocenie Andrzej Duda szuka tematów zastępczych. Do wypowiedzi Trzaskowskiego odnieśli się przedstawiciele sztabu prezydenta.

– Dokładnie widzimy w ustępie trzecim, że ustawa, która znalazła się w programie Rafała Trzaskowskiego, zawiera możliwość adopcji przez pary homoseksualne – wskazał Jan Kanthak.

– Stawiamy pytanie: czy pan Trzaskowski nie zna swojego programu, ponieważ pisał to na przykład Donald Tusk albo Borys Budka? Czy po prostu jest cykorem i wstydzi się swoich prawdziwych poglądów i na każdym kroku stara się ukrywać, co myśli o niezwykle istotnych sprawach społecznych? – dodał.

Janusz Kowalski powiedział natomiast, że Rafał Trzaskowski nie dotrzymuje swoich obietnic w Warszawie. – Nie dotrzymuje nawet obietnic, które składał tydzień temu w swoim programie – stwierdził.

źródło:
Zobacz więcej