RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Wulgarne okrzyki w Nowej Soli. Grupa zgromadzonych lżyła prezydenta [WIDEO]

W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, na których zarejestrowano, jak przeciwnicy urzędującego prezydenta wznoszą pod jego adresem wulgarne okrzyki. Sytuacja miała miejsce podczas spotkania mieszkańców Nowej Soli z Andrzejem Dudą.

Wulgarny atak zwolenników Trzaskowskiego na prezydenta RP

W sieciach społecznościowych udostępniono nagranie, na którym zarejestrowano zachowanie zwolenników Rafała Trzaskowskiego, którzy podczas spotkania...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Na jednym z nagrań słychać, jak po przyjeździe Andrzeja Dudy wznoszone są okrzyki: „Wy***!”, Ch** ci w d***!”, „s****j pan!”. W innym materiale pojawia się młody mężczyzna, który skanduje: „J***ć Dudę!”.

Podczas spotkania z mieszkańcami Nowej Soli prezydent przypomniał, że wybory, których druga tura odbędzie się 12 lipca, zadecydują o tym, „czy wróci polityka niszczenia Polski, polityka zwijania naszego państwa, polityka wyprzedaży, polityka, w której nic się nie opłacało”.

Pytał również zebranych, czy podczas kryzysu w 2008 r. ktoś pomógł polskim przedsiębiorcom. – Gdybyśmy pozwolili im wcześniej wprowadzić euro, to byłaby w ogóle katastrofa. Uratowało nas to, że był polski złoty i dawał amortyzację – zauważył prezydent.

źródło:
Zobacz więcej