RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Gdzie jest Stefan? Czeka na niego kuzyn Olek [WIDEO]

Jego opiekunowie martwią się, że mogło mu się coś stać (fot. TVP)

Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu (Śląskie) poszukuje sokoła raroga. Drapieżny ptak ma brązowe pióra, a na nogach przyczepiono mu tabliczkę z numerem telefonu. Lgnie do ludzi. – Czekają na niego wielbiciele i jego kuzyn Olek – mówią przedstawiciele parku.

Znaleziono niewidziane gatunki wodne. „To nie są meduzy”

Saplidę – przezroczyste zwierzę wodne – złowiono u wybrzeży hiszpańskiej wyspy Minorka. „Mimo podobieństwa do meduz te stworzenia nie są groźne dla...

zobacz więcej

To nie pierwsza ucieczka Stefana. Poprzednią wspomina Tomasz Zawadzak, sokolnik. – Zepchnął go silny wiatr. Poleciał, jak my tu mówimy, o jedną górkę za daleko i trochę się pogubił, ale wtedy na szczęście udało się go znaleźć – powiedział.

Teraz przy wyfrunięciu sokołowi nie przeszkodziły nawet rzemyki na łapach. Leśny Park Niespodzianek z Ustronia prosi o pomoc w odnalezieniu Stefana, który w ogrodzie zoologicznym jest od wyklucia. Jego opiekunowie martwią się, że mogło mu się coś stać, dlatego tych, którzy coś wiedzą o ich wychowanku, proszą o kontakt pod numerem telefonu 515255161 lub 33 444 60 50.

źródło:
Zobacz więcej