RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Trzaskowski o przyszłości gospodarczej: Dochodzą do mnie głosy...

Trzaskowski uważa, że rząd ukrywa coś przed Polakami. (fot. Mateusz Slodkowski/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)

Czy wy się zastanawialiście, dlaczego im się tak spieszyło do organizacji wyborów? Dlaczego przez cały czas mają takie poważne miny i nigdy się nie uśmiechają? Rząd przez cały czas coś ukrywa – stwierdził w Zgierzu kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski po serii „naprowadzających” pytań. Na koniec sam rozwiązał zagadkę. Jego zdaniem rząd planuje podniesienie podatków. Przynajmniej, jak stwierdził, „dochodzą do niego takie głosy”.

Trzaskowski w śledztwie o zmarnowaniu 50 milionów

Od 2017 r. toczy się śledztwo w sprawie niegospodarności w Grupie Poczty Polskiej. Spółka straciła ok. 50 mln zł. W zawiadomieniu do prokuratury...

zobacz więcej

RAPORT: KAMPANIA 2020

W piątek w ramach kampanii wyborczej Rafał Trzaskowski odwiedził Zgierz. W ocenie kandydata KO, rząd coś ukrywa przed Polakami.

– Czy wy się zastanawialiście, dlaczego im się tak spieszyło do organizacji wyborów? Dlaczego przez cały czas mają takie poważne miny i nigdy się nie uśmiechają? Dlatego, że ukrywają coś przed nami. Ta dziura Morawieckiego jest coraz większa – mówił.

Trzaskowski powiedział też, że „docierają do niego głosy”, że rząd planuje podniesienie podatków.

– Drożyzna – zobaczcie, co się dzieje. Nagle się okazało, że GUS przestał publikować koszyk cen. Bo się po prostu boją porównań. Okazuje się, że sami mówią o tym, dochodzą do nas pogłoski, że sobie chyba nie poradzą z trudną sytuacją. Dochodzą do nas głosy, że chcą podwyższać podatki – dodał.

źródło:
Zobacz więcej