RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nitras pobudzony na wiecu Trzaskowskiego. Tym razem obraził mieszkańca Zgierza [WIDEO]

Poseł PO Sławomir Nitras kolejny raz zaczepiał zwolenników prezydenta. „Głupek” – w ten sposób zwrócił się do człowieka w Zgierzu, po tym, jak mężczyzna zwrócił mu uwagę, że jego agresja i zachowanie jest „poniżej wszelkiej godności człowieka, nie mówiąc już o pośle”. Na nagraniu widać, jak kilkanaście sekund później Nitras próbuje go sprowokować, mówiąc, że „wstyd, że nosi księdza Popiełuszkę” na koszulce. – Szkoda, że pan nie wie, kto to jest – odpowiedział mężczyzna.

Wideo z napaści Nitrasa na Kaletę. „Żeby wpier*** się na konferencję, to trzeba umieć”

Poseł KO Sławomir Nitras, chcąc uniemożliwić udział w konferencji Rafała Trzaskowskiego posłom PiS Jackowi Ozdobie i Sebastianowi Kalecie, zaczął...

zobacz więcej

RAPORT: KAMPANIA 2020

W czwartek Nitras zablokował wiceministrowi sprawiedliwości Sebastianowi Kalecie możliwość wejścia na konferencję prasową prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, zorganizowaną na terenie oczyszczalni ścieków „Czajka” w Warszawie. Poseł szarpał wiceministra i próbował ściągnąć go ze schodów. Dodatkowo używał wulgaryzmów. Wszystko zarejestrowały kamery.

W piątek Nitras razem z Rafałem Trzaskowskim udał się do Zgierza na spotkanie z wyborcami. Tym razem próbował przeszkodzić zwolennikowi prezydenta Dudy, ubranemu w koszulkę z wizerunkiem zamordowanego przez komunistów księdza Jerzego Popiełuszki.

– To jest pana chamstwo, pana żulerstwo, pana kradzież, pana zachowanie poniżej wszelkiej godności człowieka, nie mówiąc o pośle – powiedział mężczyzna do posła KO. – Widział pan siebie wczoraj w telewizji? Ja widziałem – dodał.

– A ja pana nigdy nie widziałem – odpowiedział mu Nitras.

– Wstyd, że nosi pan księdza Popiełuszkę, wstyd – zwrócił się do mężczyzny poseł. Stojąca obok Nitrasa starsza kobieta zarzuciła z kolei mężczyźnie „moheryzm”.

– Szkoda, że pan nie wie, kto to jest – odpowiedział mężczyzna. – Jak Jolanta Brzeska została spalona, gdzie pan był? Gdzie był pan prezydent wtedy? – zapytał posła.

źródło:
Zobacz więcej