RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

WORD w stolicy zamknięty, anulowane egzaminy. Podejrzenie Covid-19

Trwają testy wszystkich pracowników warszawskich Miejsc Egzaminowania WORD (fot. PAP/Maciej Kulczyński)
Trwają testy wszystkich pracowników warszawskich Miejsc Egzaminowania WORD (fot. PAP/Maciej Kulczyński)

Wszystkie zaplanowane egzaminy na prawo jazdy wstrzymano w warszawskim oddziale Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Radarowej. To wynik podejrzenia koronawiusa u jednego z uczestników egzaminu. Trwają testy pracowników wszystkich oddziałów WORD w Warszawie.

Nie żyje ekspedientka, była zarażona. Sanepid poszukuje klientów sklepu

Zmarła 63-letnia ekspedientka ze sklepu w Oleśnicy. Okazało się, że była zakażona koronawirusem. Teraz sanepid poszukuje wszystkich osób, które w...

zobacz więcej

„W celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa osób zdających oraz pracowników WORD Warszawa w dniach 3 – 6 lipca 2020 roku (tj. piątek, sobota, poniedziałek) zawiesza się realizację egzaminów oraz zapisów na egzaminy w Miejscu Egzaminowania Radarowa” – podaje stołeczny WORD w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej.

Wskazano w nim, że podejrzenie zakażenia koronawirusem stwierdzono u jednego z uczestników egzaminu na prawo jazdy prowadzonego przez ośrodek przy Radarowej.

Wszystkie zaplanowane w tych dniach egzaminy zostały anulowane w systemie egzaminacyjnym. WORD zapewnia, że wyznaczenie nowego terminu, po przywróceniu egzaminowania, nie będzie obciążało podchodzących do egzaminu.

Jednocześnie poinformowano, że we wszystkich Miejscach Egzaminowania – w Warszawie są trzy: Odlewnicza, Bemowo i właśnie Radarowa – w piątek prowadzone są testy pracowników na obecność wirusa SARS-CoV-2.


źródło:
Zobacz więcej