RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Labrador zagryzł bliźniaczki, bo był o nie „zazdrosny”

Wcześniej pies nie był agresywny (fot. Pexels)
Wcześniej pies nie był agresywny (fot. Pexels)

Trzytygodniowe bliźniaczki zostały zagryzione przez labradora po przyjeździe ze szpitala do domu. Matka próbowała powstrzymać atak, ale dziewczynek nie udało się uratować.

Miłośnicy kotów doczekali się swojego festiwalu filmowego

Quarantine Cat Film Fest to impreza, którą zainteresować się powinni wszyscy wielbiciele kotów. W ramach tego festiwalu za drobną opłatą obejrzeć...

zobacz więcej

Do incydentu doszło w mieście Piripa w brazylijskim stanie Bahia, leżącym w północno-wschodniej części kraju. Anne i Analu były wcześniaczkami, urodziły się miesiąc przed wyznaczonym terminem.

Lokalna policja podała, że gdy 29-letnia Elaine Novais wróciła do domu z córeczkami po niemal miesięcznym pobycie w szpitalu, jej mieszaniec labradora i amerykańskiego foxhounda zrobił się zazdrosny o dzieci.

W końcu zwierzę zaatakowało. Matka usłyszała krzyk dzieci i pobiegła sprawdzić, co się wydarzyło. Zobaczyła widok jak z horroru, pies gryzł bezbronne dzieci. Novais udało się odciągnąć pupila, ale rany brzucha bliźniaczek były zbyt poważne i nie udało się ich uratować.

Media informują, ze Elaine i jej 32-letni mąż Regis od dziewięciu lat starali się o dzieci. Po tragedii kobieta trafiła w stanie szoku do miejskiego szpitala imienia Marii Pedreiry Barbosy.

Policja wszczęła dochodzenie w sprawie tragedii. Nie sprecyzowano, co stało się z psem.

źródło:
Zobacz więcej