RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Prezydent: Nigdy nie pozwolę na taką seksualizację. To jest niewolenie dziecka

– Nie zgadzam się i nigdy nie pozwolę na agresywną seksualizacje dzieci. Nigdy nie pozwolę, żeby dzieci zostały adoptowane przez pary jednopłciowe, bo to jest eksperymentowanie na dzieciach. Nie pozwolę na eksperymenty na dzieciach – powiedział prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Czarnkowa w woj. wielkopolskim.

Trzaskowski – obietnica jedności kontra rzeczywistość. Mocne nagranie

„Wierzę w Polskę, gdzie otwarta dłoń, wygrywa z zaciśniętą pięścią” – deklaruje w kampanii wyborczej kandydat KO na prezydenta, Rafał Trzaskowski....

zobacz więcej

– Nikt mi nie wmówi, że to jest wolność. To jest właśnie niewolenie dziecka, to jest wymuszanie na dziecku i nie wolno nigdy na to pozwolić. Mam nadzieje, że nigdy tego nie będzie w naszym kraju – powiedział Andrzej Duda.

Zwrócił uwagę, że „polskie państwo chroni macierzyństwo i rodzicielstwo, a małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny”.

– Ja chcę Polski, gdzie rodzice rzeczywiście mają zagwarantowane prawo wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami; żeby nikt nie miał prawa wtrącać się i ingerować w to, jak ich dzieci są wychowywane, żeby arogancko i bezczelnie wtłaczać dzieciom propagandę seksualną w szkole. Nie jako państwo polskie, tylko jakieś organizacje, które są do szkoły wpuszczane przez nieodpowiedzialne samorządy. Tego nie może być – powiedział prezydent.

– To jest polska konstytucja, którą oni łamali. Ona jest dopiero teraz przestrzegana; kiedy wypłacane jest rodzinom 500 Plus, kiedy rodziny dostają wyprawkę dla dzieci na początku roku szkolnego, kiedy seniorzy dostają trzynastą emeryturę i wreszcie godziwą waloryzację, kiedy są wprowadzone wszystkie programy społeczne. To jest dopiero czas, kiedy polska konstytucja jest przestrzegana. Kiedy jest przestrzegana zasada społecznej gospodarki rynkowej zawarta w tej konstytucji – powiedział. Dodał, że chce Polskę rozwijać, „żeby rzeczywiście była wolność”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej