RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Marihuana, amfetamina, mefedron. Narkobabcia zatrzymana w Konstancinie

Narkotyki i gotówka zabezpieczone w Konstancinie (fot. policja.waw.pl)
Narkotyki i gotówka zabezpieczone w Konstancinie (fot. policja.waw.pl)

Kryminalni z Piaseczna zatrzymali 74-letnią kobietę, która prawdopodobnie handlowała narkotykami. W jej mieszkaniu w Konstancinie-Jeziornie znaleziono znaczne ilości marihuany, amfetaminy, i mefedronu. Dodatkowo na parapecie w kuchni rosły krzaczki konopi indyjskich.

Narkotykowa Narnia. Szafa prowadziła na plantację marihuany

41-letnia Anna T. i jej 23-letni syn Adrian zostali oskarżeni przez toruńską prokuraturę o prowadzenie plantacji konopi indyjskich w dawnej...

zobacz więcej

Kryminalni z podwarszawskiego Piaseczna ustalili operacyjnie, że w jednym z lokali w Konstancinie-Jeziornie mogą znajdować się znaczne ilości narkotyków.

Okazało się, że pod ustalonym adresem mieszka 74-letnia kobieta. Już pobieżna lustracja pomieszczeń wykazała, że ich informacje się potwierdzają. Na kuchennym parapecie znajdowały się doniczki z kilkoma krzaczkami konopi indyjskich.

Zaraz potem funkcjonariusze znaleźli torbę, w której znajdował się zapas narkotyków. Ukryto tam 215 gramów marihuany, 36 gramów amfetaminy, 64 gramów mefedronu oraz 35 tabletek ecstasy. W mieszkaniu znajdowało się także ok. 5 tys. zł w gotówce.

Podczas przeszukania, do mieszkania narkobabci przyszła 27-letnia kobieta. Rzekomo w odwiedziny. Funkcjonariusze przeszukali jej mieszkanie, gdzie znaleźli torebkę z marihuaną.

Policjanci zapowiadają kolejne zatrzymania.

źródło:
Zobacz więcej