RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Prezydent: Plany wzmacniające nasze bezpieczeństwo zostały przez NATO zatwierdzone

Plany GRP, tzw. stopniowej odpowiedzi dla Polski i państw bałtyckich wzmacniające zostały sojuszniczo zatwierdzone (fot. PAP/Marcin Bielecki)

Z kwatery głównej NATO przyszła wiadomość, że plany GRP, tzw. stopniowej odpowiedzi dla Polski i państw bałtyckich wzmacniające nasze bezpieczeństwo i system obronny, zostały sojuszniczo zatwierdzone – poinformował w Drawsku Pomorskim prezydent Andrzej Duda.

Mocna riposta. Sympatycy premiera Morawieckiego odpowiedzieli na spot Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski przedstawił najnowszy spot wyborczy, w którym mówi, w jaką wierzy Polskę. Sympatycy premiera Mateusza Morawieckiego zamieścili w...

zobacz więcej

Prezydent powiedział, że przyszła oficjalna wiadomość z kwatery głównej NATO, że plany GRP, czyli plany tzw. stopniowej odpowiedzi dla Polski i państw bałtyckich wzmacniające nasze bezpieczeństwo i system obronny zostały sojuszniczo zatwierdzone.

– Cieszę się z tego bardzo, bo to ostateczne wojskowe, można powiedzieć, techniczne zatwierdzenie politycznych decyzji, które były podjęte w czasie ostatniego szczytu NATO w Londynie w grudniu 2019 roku – dodał Andrzej Duda.

źródło:

Zobacz więcej