RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Ojciec zabił swoje dzieci, a później siebie

Tuż przed tragedią mężczyzna zamieścił rodzinne zdjęcie na Instagramie (fot. Marco Cantile/LightRocket via Getty Images, zdjęcie ilustracyjne)
Tuż przed tragedią mężczyzna zamieścił rodzinne zdjęcie na Instagramie (fot. Marco Cantile/LightRocket via Getty Images, zdjęcie ilustracyjne)

Ojciec zabił dwójkę swoich dzieci, a później sam popełnił samobójstwo. Tuż przed tragedią mężczyzna dodał na Instagramie rodzinne zdjęcie z wycieczki. Do tragedii doszło we Włoszech.

Siedmioro nastolatków w jednym aucie. Kierowca pijany

Policja zatrzymała siedmioro nastolatków, którzy jechali samochodem. Kierowca i trzech pasażerów było pod wpływem alkoholu.

zobacz więcej

Sytuacja miała miejsce we wsi Margo w północnych Włoszech. 45- letni ojciec zabrał rodzeństwo na wycieczkę. W czasie wędrówki rodzina robiła sobie zdjęcia, które później ojciec zamieścił na Instagramie.

Gdy rodzina wróciła z wycieczki, 45-latek wysłał zdjęcie z dziećmi do swojej żony i oznajmił jej, że nigdy ich już nie zobaczy żywych. „Zniszczyłaś rodzinę” – oznajmił w wiadomości. Małżeństwo od dwóch lat miało zmagać się z problemami.

Kobieta po przeczytaniu wstrząsającej wiadomości natychmiast udała się do wsi Margo. Na miejscu znalazła ciała dzieci oraz swojego męża. Prawdopodobnie córka została uduszona rękami, a syn poduszką.

Policja prowadzi teraz dochodzenie, które ma wyjaśnić okoliczności śmierci dzieci i ojca.

null

null

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej