Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Hołdys podtrzymuje słowa o „żółtej zarazie” do sympatyków Hołowni

Zbigniew Hołdys (fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk)

Muzyk i publicysta Zbigniew Hołdys wystosował na Facebooku apel do niektórych wyborców Szymona Hołowni, którzy ubliżali mu na jego profilu w serwisie społecznościowym. „Krótka informacja dla Szymonowych hejterów. Jesteście jak żółta zaraza. Nie o poglądy chodzi, a o zachowanie” – napisał. W rozmowie z portalem Onet.pl przyznał, że powtórzyłby te słowa. Zaznaczył jednocześnie, że nie były one skierowane do wszystkich sympatyków Hołowni.

Hołdys: Żądamy sprostowania od Putina, a migamy się ws. Jedwabnego

Słowa Putina uderzyły w montowane przez kilkadziesiąt lat w naszej psychice poczucie ofiary II wojny światowej. My się nie możemy pogodzić z...

zobacz więcej

– Kłamstwo należy denuncjować. Ja chyba na ten temat napisze felieton – powiedział Hołdys w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem. Jak dodał, na jego profil zaczęła wchodzić „licząca około stu osób grupa zwolenników Hołowni”, która zaczęła mu „demolować jego rozmowy”, w których – nikogo nie atakując – otwarcie popierał Rafała Trzaskowskiego.

– Doszło do tego, że pod zdjęciem mojego psa 50 osób wlepiało po 100 żółtych serduszek, rechocząc z tego wszystkiego. W końcu zaczęto mi ubliżać, a innym też, że „jesteście głupcami, jesteście przekupieni przez PO” – powiedział Hołdys. Dodał, że jego słowa o „żółtej zarazie” nie były skierowane do wszystkich zwolenników Hołowni, lecz do tej grupy, która „zrobiła bajzel” na jego koncie.

źródło:
Zobacz więcej