RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Bosak: Sytuacja polityczna uspokoi się jak wygra Andrzej Duda

Najnowsze

Popularne

Sytuacja polityczna uspokoi się przy założeniu, że wygra Andrzej Duda. Jeżeli wygra Rafał Trzaskowski, to będą nas czekać wybory w Warszawie lub komisarz i debata o tym, kiedy mają być wybory – powiedział w telewizji wPolsce.pl Krzysztof Bosak, poseł Konfederacji i kandydat tego ugrupowania w I turze wyborów prezydenckich.

Premier: Receptą na normalny rozwój jest zwycięstwo Andrzeja Dudy

Jeśli chcemy się normalnie rozwijać, receptą na to jest zwycięstwo Andrzeja Dudy; dziś ważna jest mobilizacja i zrozumienie, że chodzi o model...

zobacz więcej

Polityk stwierdził, że wygrana kandydata KO oznacza „spór polityczny, o to, kto ma być komisarzem, co robi komisarz”. – Jak pomyślę o tym, co może się dziać, to już czuję ciśnienie – powiedział Bosak.

Poseł Konfederacji stwierdził także, że wygrana urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy, oto „może będzie trochę oddechu politycznego”.

– My będziemy wykonywać swoje prace, prace opozycji merytorycznej w Sejmie. Nasz cel jest jasny. Chcemy teraz dać wyborcom, dla których ważny jest rozsądek, tradycyjne wartości, nowoczesne, suwerenne państwo, dobrą propozycję, która przyciągnie nie setki tysięcy, ale miliony wyborców, tak, żebyśmy byli jednym z trzech największych klubów w następnej kadencji Sejmu – powiedział Bosak.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej