Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Uczyła swoją mamę tańczyć, 13-latka została postrzelona

13-latki nie udało się uratować (fot. Larry W. Smith/Getty Images)

Dramat w Chicago (USA). Nie żyje 13-letnia dziewczynka, która uczyła w domu swoją mamę tańczyć. Nastolatkę dosięgła kula, która przebiła okno i telewizor, a następnie trafiła w jej szyję.

Uprowadził nastolatków, wywiózł do lasu i kazał kopać grób. Został aresztowany

Zarzut pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem usłyszał zielonogórzanin podejrzany o uprowadzenie dwojga 19-latków. Mężczyzna został...

zobacz więcej

W ubiegły weekend w Chicago doszło do serii strzelanin. Postrzelone zostały 102 osoby, 13 osób zginęło, w tym co najmniej pięcioro dzieci. Wśród nich była 13-letnia Amaria Jones.

Dziewczynka była w domu wraz ze swoimi rodzicami. Pokazywała swojej mamie układ taneczny z aplikacji Tik Tok. Nagle padły strzały. Okno i telewizor przebiła kula, która trafiła prosto w szyję 13-latki.

– Pokazywała mi ten taniec na TikToku. Odwróciłam się i szukałam jej, a ona leżała na ziemi, wyciągnęła jedną rękę, a drugą trzymała się za szyję. Ostatnie co mam przed oczami to krew tryskająca z jej szyi – powiedziała matka.

13-latka w stanie krytycznym została zabrana do szpital. Niestety nie udało się jej uratować. Matka dziewczynki apeluje do osoby, która strzelała, żeby oddała się w ręce policji.

źródło:
Zobacz więcej